У Тимошенко, крім дочки Євгенії, знайшовся... син

27 січня 2006, 18:17

Літописці Юлії Тимошенко з її прес-служби мають геніальні таланти сценаристів мексиканських серіалів. За підсумками поїздки лідерки БЮТ до Кіровограду на її сайті з'явилася історія про те, як Юлія Володимирівна зустрілася зі своїм 7-річним названим хрещеником.

Прохання для читачів - при подальшому прочитанні застелити чимось паркет, щоб він не вздувся від сліз.

Отже, під час візиту Тимошенко до міста представники Кіровоградського обласного штабу БЮТ розшукали хлопчика, свідком народження якого стала Юлія Володимирівна. Виявилося, що це дитя вважає Тимошенко своєю... хрещеною мамою.


"24 серпня 1998 року Юлія Тимошенко (яка на той момент тільки закінчила кар'єру керівниці "Єдиних Енергетичних Систем України") була в бобринецькому пологовому будинку. Хлопчика, народженого того дня, вона взяла на руки другою після мами й подарувала йому пухову кофту та хрестик", - повідомила прес-служба БЮТ.

"Зараз Максим Бойченко вчиться в другому класі і вважає Юлію Тимошенко своєю хрещеною мамою", - також говориться в повідомленні.

"І от сьогодні вони зустрілися. Максим подарував Юлії Володимирівні власну картинку з серцем, підписану "Любій хрещеній мамі від хрещеника Максима". Розчулена, вона запросила його до себе в гості", - додає прес-служба Тимошенко.

А далі найцікавіше: "Довідавшись, що він досі укривається тією ковдрою, Тимошенко подарувала Максиму вже нову, велику".

Як так вийшло, що подарована Тимошенко "кофта" на початку повідомлення перетворилася на "ковдру" в його кінці, прес-служба не повідомляє.

Так само як і звідки в Тимошенко виявився з собою це подарункове покривало.

Крім названого хрещеного сина Максима з Кіровограда в Тимошенко є справжня дочка Євгенія Карр, яка минулої осені одружилася на британському рокері.

За спогадами екс-прем'єрки, коли Женя тільки народилася, їх родина жила у злиднях і вони не могли придбати дитині навіть сок. Але потім життя пішло на поправку.

І так пішло, що в підсумку Тимошенко стали називати мільярдеркою, а Євгенія на багато років поїхала навчатися до Лондону.

Про її тодішній побут Шон Карр - нинішній чоловік Євгенії Тимошенко - якось сказав: "Небачена розкіш як для студентки".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів