Тимошенко чує голоси з космосу

24 січня 2006, 17:56

Юлія Тимошенко під час відвідин Дніпропетровського облучилища фізичної культури пограла в пінг-понг з вихованцями цього закладу.

Як повідомляє сайт БЮТ, це відбулося під час передвиборчої поїздки Тимошенко до Дніпропетровська.

Молоді тенісисти подарували Тимошенко ракетку та кульки для настільного тенісу, а вона привезла в подарунок школі спортивний інвентар.


"Головне – щоб ми зберегли основу наших спортивних успіхів на міжнародній арені. А потім ми з вами разом зробимо все, щоб ця основа дала найкращі результати", - сказала Тимошенко.

Крім гравців у настільний теніс, Тимошенко також поспілкувалася з волейболістами та активістами незалежної профспілки футболістів.

Після того Тимошенко побувала на території ВО "Південний машинобудівний завод". В одному з цехів вона посиділа за кермом трамвая, виробленого з використанням теплозберігаючих технологій.

Також вона ознайомилась із сектором вітроенергетики на "Південмаші", після чого їй подарували макет вітрової електростанції.

"Це дуже перспективний напрям, і наша фракція на початку наступної сесії парламенту звернеться до комітету з палива та енергетики щодо фінансування та залучення інвестицій у вітроенергетику", - пообіцяла Тимошенко.

Під час перебування Тимошенко в складальному цеху "Південмашу" робітники подарували їй модель міжконтинентальної ракети, яка виробляється на цьому підприємстві.

Вона поспілкувалася з робітниками та з генеральним конструктором КБ "Південне" Станіславом Конюховим.

На запитання про загальну ситуацію на заводі робітники відповіли: "Та мерзнемо… Але з Вашою появою стало тепліше".

Крім того, у вівторок Тимошенко побувала на Форумі ветеранів, де її виступ було перервано прямим включенням із космосу.

"Космонавти Росії та США з орбітальної станції привітали Тимошенко та учасників форуму, які зібралися в центрі ракетобудування", - повідомляє прес-служба БЮТ.

За її словами, на форумі також виступив колишній викладач Тимошенко, професор економічного факультету ДНУ. За боротьбу з кризами та керівництвом країною він поставив їй "п'ятірку за п'ятибальною шкалою".

Також на заході була присутня перша вчителька Тимошенко, Катерина Клименко. "Вона подарувала колишній учениці рушник і ляльку на пам'ять про дитинство", - пише прес-служба.

За словами вчительки, Тимошенко "не змінилась, тільки виросла і змужніла". Вона запросила її в гості в школу, де зараз працює.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів