Волков зізнався, що Тимошенко "професійна кидала"

20 січня 2006, 11:05

Народний депутат Олександр Волков обвинувачує в зраді лідера БЮТ Юлію Тимошенко.

Про це він сказав в інтерв'ю "Газеті по-київськи".

Він сказав, що не буде брати участь у парламентській гонці, оскільки цілком розчарувався. "Після того як Юлія Володимирівна нас зрадила - не тільки мене й ідеали, але і мою родину", - уточнив він.

"Останні два роки вона була членом родини, вона в цьому будинку днювала і ночувала. У важкі дні Помаранчевої революції вона приїжджала о другій, третій годині ночі – ми її тут виходжували, заспокоювали і заряджали на наступну порцію боротьби. Сюди приїжджали наші друзі з Москви і Лондона.", - розповів він.


"Ви пам’ятаєте, яка була моя неоднозначна реакція, коли Ющенко в січні (2005 року) засумнівався, чи треба призначати Тимошенко прем'єром? Я нагадав, що він це обіцяв нам з Тимошенко в особистій бесіді, і той же Березовський висував таку умову. Ми домоглися свого", - розповів депутат.

"А потім вона мене здала. Так що є мисливці, є жертви, а Тимошенко - професійна кидала", - відзначив Волков.

За словами Волкова, йому прикро, що Тимошенко "здала" його "так пізно", оскільки він уже не зміг потрапити в списки інших партій, хоча йому, наприклад, пропонували балотуватися від Партії регіонів.

"До речі, з Ахметовим я зустрічався в той день, коли його викликав "на чай" Луценко, це в Ніцці було. Обговорювали цю тему і з Литвином. Але я не шкодую – доля цього парламенту відома: навесні там не сформують політичну більшість, і він буде розпущений. Ви ж знаєте, я в прогнозах не помиляюся", - від мітив депутат.

На питання, яку б він дав пораду президентові, Волков відповів: "Ющенко – не мисливець! Він слухає, але усе робить по-своєму. Я зустрічався з ним недавно, він питав поради, як зберегти владу в країні, я йому пояснював довго... Він попросив підготувати документи. Я їх підготував і місяць як дурень зі ступою носився з ними по парламенту, поки до туалету не дійшов".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів