Єхануров збирається встановити рекорд по ліпленню новорічних пельменів

20 грудня 2005, 16:45

Прем'єр-міністр Юрій Єхануров на Новий рік збирається ліпити пельмені на швидкість.

"У нас в родині є пам'ять про сибірське походження. І ми з сином обов'язково ліпимо пельмені на час", - сказав Єхануров на прес-конференції в понеділок.

"Минулого року я зліпив 118 за годину. Цього року треба зліпити хоча б 119", - додав прем'єр.


Також Єхануров розповів сценарій святкування Нового року у їх родині: "О шостій вечора за часом Забайкалля ми проводимо Старий рік, потім ліпимо пельмені і зустрічаємо Новий рік за українським часом".

На питання про свою мрію, прем'єр розсміявся і сказав: "Виспатися".

Говорячи більш серйозно, він зазначив, що боїться повторення в Україні Руїни, яка сталася у XVII столітті. "Оце якраз питання розвитку наступного року – ми можемо бути або руїною, або європейською країною", - зауважив Єхануров.

"Почитайте нову Конституцію з точки зору управління державою. Як собі уявити: є президент, який має серйозні повноваження, який є першою особою в країні", - почав прем'єр.

"Є парламент, який має величезні повноваження і право видавати окрім законів також і постанови, минуючи президента – і ці постанови є обов'язковими для виконання урядом", - додав він.

"Як мати уряд, який не буде командою президента? Що це буде в країні?! Моя мрія, щоб Україна не перетворилася в руїну. Щоб ми напередодні серйозного випробування в першому кварталі відчували себе єдиною нацією", - сказав Єхануров.

Українська правда

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів