У Тимошенко з'явилась своя зірка

23 листопада 2005, 14:22

На честь екс-прем'єра Юлії Тимошенко названо одну із зірок.

Такий подарунок Тимошенко отримала від членів клубу її прихильників, повідомляє інтернет-прес-служба Юлії Тимошенко.


Як вказано у сертифікаті про реєстрацію "іменної" зірки у каталозі УКРАСТРО , зірка 12-ї величини, що має тепер ім’я Юлії Тимошенко, знаходиться у сузір’ї Стрільця, і її можна побачити за допомогою телескопу.

В "Астрономічному союзі" прес-службі повідомили, що поруч із зіркою Тимошенко у сузір’ї розташовані інші зірки, названі на честь видатних людей світу – Людвига ван Бетховена, Марка Твена, Уінстона Черчіля, Папи Римського Іоанна Павла ІІ. Серед "небесних" сусідів Юлії Тимошенко – також зірки, названі іменами Уолта Діснея, Міли Йовович і Бреда Пітта.

Тимошенко відзначила своє 45-річчя в однокімнатній квартирі.

Як повідомило газеті "Сегодня" джерело з найближчого оточення Тимошенко, у свій день народження вона знаходилася в Дніпропетровську.

За даними "Сегодня", Тимошенко "відсвяткувала свій ювілей не гучно — у своїй однокімнатній квартирі на вулиці Карла Маркса разом зі своїм чоловіком, мамою, донькою і Шоном Карром (це та сама квартира площею 32,1 кв. метра, у якій прописана екс-прем'єр)".

"Соратники Тимошенко по її політичній діяльності на "день варення" запрошені не були", - повідомляє видання.

Як пише газета, "свято Тимошенко було трохи затьмарено акцією "МакДональдс" на честь дня народження лідера "Батьківщини".

"Джерело з найближчого оточення Тимошенко вважає, що псевдоакція "МакДональдс" - провокація політичних супротивників Леді Ю, і в "Батьківщині" налаштовані серйозно розібратися з цим інцидентом", - говориться в "Сегодня".

"Українська правда"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів