Бродський напише про роман Тимошенко і Шуфрича

4 грудня 2007, 17:45

Наприкінці минулого тижня лідерку БЮТ Юлію Тимошенко та міністра надзвичайних ситуацій Нестора Шуфрича офіційно поєднали. Зробила це людина-ураган Михайло Бродський.

"Коли Тимошенко ставала прем'єром, Луценко говорив мені: "Ти знаєш, що вона - нечесна людина, що вона живе із Шуфричем вісім років..," - сказав він в ефірі "Інтеру" минулої п‘ятниці, пише "Українська правда".

Бродський розповів, що Тимошенко вісім років жила з Шуфричем

Щоправда Луценко замість підтвердити слова Бродського, тільки зізнався, що "почуває себе чужим на цьому спектаклі".


Після цієї заяви Бродського до епатажного політика причепилося нове прізвисько - Шекспір. Так охрестив його Нестор Іванович: "Шекспір, блін!"

"Ви знаєте, Моні Бродському не дають жити нормально дві речі - лаври успішного політика, яких він так дотепер і не домігся, і слава Шекспіра, який раніше за нього розповів світові "сумну повість про Ромео та Джульєтту", - зауважив Шуфрич в інтерв‘ю "Сегодня".

Та добрий Нестор Іванович, беручи ці дві обставини до уваги, у суд на Бродського подавати не буде. Наостанок Шуфрич заявив, що ніякого роману з Тимошенко у нього не було, окрім того він, як і раніше, холостяк.

Шуфрич сказав на "Моню" Бродського "Шекспір, блін!"

Михайло Бродський у свою чергу за словом у кишеню лізти не став. Коментуючи "Українській правді" слова Шуфрича про те, що ним рухає комплекс невдалого Шекспіра, він заявив:

"Я спеціально випущу книгу "Нет повести печальнее на свете, чем повесть о бюджетном комитете". Саме в бюджетному комітеті відбулося зближення Тимошенко і Шуфрича".

Окрім того, Бродський заявив, "що Нестор і Юля, як близькі одне одному люди, приїжджали" до нього додому на звану вечерю.

"...І свідком цього були моя дружина, моя охорона і моя домробітниця. І після цього Турчинов влаштував Тимошенко скандал за таку необережність", - додав він.

Також Бродський обурився тим, що Шуфрич назвав його "Монею". "Так, я єврей, і це всі знають, і Михайло - це не єврейське ім'я. Однак і Нестора всі наближені до Тимошенко називають Настею", - помстився Бродський.

Ще один коментар з приводу роману між Тимошенко і Шуфричем вдалося отримати від тітки лідерки БЮТ Віри Ульяхіної, яка нещодавно дала інтерв‘ю "УП".

На репліку "Сегодня" щодо чуток, за якими Юлія Володимирівна живе з Нестором Івановичем, авторка книги про Тимошенко запевнила: "Якби це було, я б про це знала. А так це все плітки. Це все Мішина схильність до скандалів, щоб підняти свій рейтинг. Це не вперше".

Тітка самої фігурантки "бродсько-шекспірівського роману" назвала Бродського пліткарем, а про роман з Шуфричем не знає

А на підтвердження своїх слів про аромантичність стосунків між Шуфричем і Тимошенко Ульяхіна нагадала про чоловіка Юлії Володимирівни.

"Шкода, що ви не бачили, як Олександр Геннадійович відзначив її день народження. Дуже романтично це було. Вранці усі сховалися... 300 гелієвих куль із серпантином "обліпили" усі стелі кімнат. І коли Юля вийшла з кімнати, то побачила їх і трояндочку, прив'язану біля спальні. Олександр дуже романтична людина, він добрий", - пояснила тітонька Тимошенко.

Фото "ЛігаБізнесІнформ", "Сегодня" та з офіційного сайту Юлії Тимошенко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів