Наречений Ніколаєнко любить ранкову каву і свої літаки

25 грудня 2007, 14:24

В американських Штатах вже на повну святкують Різдво. Зокрема, вдома у №220 у топі найбагатших Американців за версією Forbes. У дім нареченого "Міс України-2001" Олександри Ніколаєнко Філіппа Раффіна з‘їхалися купа родичів і друзів.

А сама президент національного конкурсу "Міс Україна-Всесвіт" розповіла деякі деталі про свій майбутній шлюб із другом і партнером по бізнесу мільярдера Дональда Трампа.

Так, виявилося, що Раффін неодноразово робив пропозицію Ніколаєнко. Однак Олександра трохи потягнула кота за хвіст - довго міркувала, хоча їхні відносини, як з‘ясувалося, тривають вже не один рік.


Американський мільярдер Раффін довго натякав Ніколаєнко на одруження, але вітчизняна красуня тягла час

Однак тепер вже довго з весіллям тягнути "молоді" не будуть. "Весілля буде на початку наступного року", - розповіла Ніколаєнко по телефону "Сегодня".

"Спочатку ми думали зробити все по-скромному, але потім вирішили, що весілля повинне бути шикарним і по-справжньому урочистим", - додала наречена мільярдера.

При цьому за чутками, на святі у 72-річного Раффіна і Ніколаєнко 1981-го року народження будуть виступати всесвітньо відомі зірки. Зокрема, можливо, Селін Діон та Джастін Тімберлейк.

"Гостей буде багато. Окрім моїх близьких родичів, в Штати прилетить і компанія друзів", - додала Саша. Тож розважати буде кого.

Відомо також, що весільну сукню нареченій шиє відомий американський дизайнер Майкл Корс.

Майбутній чоловік старший за Сашу на 46 років, але на їхньому весіллі, можливо, буде Селін Діон

Що ж до нареченого, то невідомо, хто з "молодят" кому буде каву у ліжко подавати, але Філл без цього напою ранок не починає.

Мільярдер не уявляє собі сніданок без міцної кави і японських суші. Дві години на день майбутній чоловік української міски витрачає на читання і жити не може без своїх персональних літаків.

Хобі у одного з найбагатших американців традиційне для людей його кола - гольф. Раффін навіть говорить, що якби не займався бізнесом, став би професійним гравцем у гольф.

А от з релігією Раффін не надто дружить. Мільярдер не релігійний, ніколи не молиться і вірить в науку. А найбільшим своїм упущенням вважає те, що не купив нафтопровід, коли була така можливість.

Номер 220 за версією Forbes обожнює свої персональні літаки, ранкову каву та гольф, а також, вочевидь, українських "Міс"

До Ніколаєнко Раффін мав лише один шлюб, після якого у нього лишилося троє дітей. А серед друзів мільярдера важко не помітити президента конкурсу "Міс Всесвіт" Дональда Трампа. Вони, зокрема, виступили партнерами при будівництві 64-поверхового Trump International Hotel & Tower.

Цього року, як повідомляється на сайті Forbes, статки Філла оцінюються в 2,1 мільярди доларів.

Однак весільні приготування трохи затьмарило те, що Олександра Ніколаєнко виявилася замішаною у скандал з екс-міністром транспорту і зв‘язку Рудьковським.

Весільну сукню Ніколаєнко шиє відомий американський дизайнер Майкл Корс. Однак скандал із Рудьковським трохи затьмарює весільні радощі

Про скандальний чартерний рейс до Парижа з Миколою Рудьковським, у який, як подейкували, міністр літав з Ніколаєнко, в оточенні міс журналістам сказали:

"Цього дня 9 червня Саша разом з Людмилою Бікмулліною були в Києві на врученні премії Катерини Осадчої "Топ-10 світських леді України". Ніколаєнко абсолютно необґрунтовано втягнули в політичний скандал".

Хоча при цьому сама Олександра відмовилася коментувати все, що з цим пов‘язане.

За матеріалами "Сегодня" та "Forbes"

А також фото Артема Жавроцького та з сайту http://www.sherengovskie.kiev.ua/

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів