На бюст Валентини Семенюк зазіхає іноземець?

10 січня 2008, 13:45

Володарка найзвабливішого соціалістичного бюсту голова Фонду держмайна Валентина Семенюк натомилася сидіти в дівках.

50-річна вдова у повному розквіті сил вирішила поєднати свою долю із загадковим незнайомцем. Подейкують навіть, що чоловіком голови ФДМ стане іноземець, щоправда - з яких саме країв, поки невідомо.

Цікаво, що якось на одній із прес-конференцій пані Валентина наголошувала: "Кутю має готувати тільки чоловік". І можливо, це Різдво у Семенюк нарешті було повноцінним - із приготованою чоловіком кутею.


За словами прес-секретаря ФДМ Ніни Яворської, державну реєстрацію шлюбу соціалістки заплановано на 19 січня. А церемонія вінчання пройде наступного дня, 20 січня. Подейкують - у столичній церкві.

Де саме пройдуть торжества, Яворська розповісти відмовилася. Але сам факт весілля підтвердила.

Яворська не змогла розповісти інші подробиці майбутнього весілля, зазначивши, що зараз Семенюк перебуває у відпустці, "а вже завтра ми чекаємо її на роботі".

Фасон і колір сукні нареченої - також лишаються таємницею. Про свої смаки Валентина Семенюк поширюватися не любить. Тим не менш у пресі знаходяться такі заяви пані Валентини: "Мій улюблений колір одягу - рожевий".

Як відомо, у Валентини Семенюк дві дорослі доньки: Людмила 1979-го року народження і Ганна 1982-го року народження. І ще два роки тому голова ФДМ жила у трикімнатній квартирі на Лесі Українки разом зі старшою донькою, її чоловіком та їхніми двома дітьми.

Тепер на родину Семенюк, напевне, чекатимуть зміни.

Між іншим, у березні 2008-го року виповниться 13 років зі дня смерті першого чоловіка пані Валентини, Анатолія. І якось в одному інтерв‘ю на питання, чи не хотіла б Семенюк знову закохатися, вийти заміж, відповіла:

"Мій чоловік помер, коли йому був усього 41 рік. Мені тоді було 36. Старшій дочці - 15, молодшій - 12. Головне - не кривити своєю душею. Я дала собі слово - подбати про своїх дітей. Я це зробила і тим щаслива".

Чоловік Валентини Петрівни помер у 1995-му. "Він умер від раку. Важко занедужав, коли вона тільки стала народним депутатом", - розповідає колега Семенюк по СПУ Станіслав Ніколаєнко.

А кілька років тому Семенюк розповіла журналістам про перші квіти, що їй подарував покійний чоловік. "Це були червоні тюльпани в 20-ти градусний мороз. Ми зустрілися біля клуба, він витягнув з-під кожуха п'ять прекрасних квіток", - згадує Валентина Петрівна.

Та напевне, прийшов таки час Валентині Семенюк подбати не лише про своїх дітей, а й про себе.

За матеріалами "Української правди", газети "Новая" , "Газети Київської міської організації Соціалістичної партії України" та "Сегодня"

Фото Анни Андрієвської, УНІАН та "Новой"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів