Могилевська зізналася, у якій позиції її люблять

22 січня 2008, 11:22
Після новорічних вакацій із святкового забуття нарешті повертаються вітчизняні зірки. От Наталка Могилевська у свіжому інтерв‘ю зізналася, кому із задоволенням вмазала б та у якій позі її найчастіше люблять...

На питання допитливих журналістів, у яких стосунках наразі знаходиться співачка зі своїм екс-чоловіком, вона відповіла:

"З чоловіком стосунки прекрасні. І взагалі, я шанобливо ставлюся до чоловіків у моєму житті. Але не люблю обговорювати це з журналістами".

Може, саме через таку нелюбов говорити про інтимне із пресою, на питання, кого любить Могилевська, вона заявила в лоб "Бліку": "Батьківщину!"


Потім співачка ще й з власної волі уточнила, у якій саме позиції Батьківщина любить її.

"...Іноді у дуже незручній... Але на мої почуття це не впливає, я полюбила навіть наші затори на дорогах. Я дійсно дуже люблю Україну - для мене це не просто слова. Це мій генний код", - всміхається партнерка Влада Ями.

Та попри таке палке кохання народжувати Наталка поки не збирається.

"Звичайно, я, як і всі жінки, вважаю, що моє призначення у світі - дати життя своєму продовженню. Але це не тільки моє рішення, або рішення коханої людини. Я розумію, що повинна враховувати й інтереси своєї дитини. Адже відомо, що дитина задовго до народження обирає собі батьків. І якщо цього не трапилося дотепер, напевно, я ще не знайшла людину, з якою можна розділити це нове життя", - поділилася вона думками.

"Я вважаю, що у дитини мають бути і мама, і тато, а це означає, що ми повинні назавжди пов'язати наші життя разом. А це дуже складний вибір і відповідальне рішення. Поки я не готова його прийняти", - додала Могилевська.

Окрім того, серед таких одкровень Наталка розповіла, від чого її верне, і що вона на дух не переносить.

"Терпіти не можу подарунки в рекламних цілях. Ну скажіть, яка нормальна жінка буде ходити, приміром, з парасолькою, на якій здоровенними літерами написане щось штибу "Укрпродмаш" або "ЗАТ Нефтепром"?!" - сказала Наталка, якій на одному зі своїх київських концертів у грудні подарували джип "Volvo".

А ще хамства, як зізналася "Могила", вона не любить: "Хамів - не люблю. Але бити їх негігієнічно - я їх словом вбиваю".

Натомість себе хуліганкою Наташа не вважає. "У житті я дуже спокійна людина, хоча, може бути, комусь у це важко повірити", - каже вона.

Фото "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів