Могилевська пропонувала своє обличчя

16 листопада 2007, 15:06

У середу і четвер Наталка Могилевська, як і обіцяла, збирала гроші на карету "Швидкої допомоги". З цією метою за два дні партнерка Влада Ями по зіркових "Танцях" відпрацювала три перформанси.

Під час київських концертів Могилевська спробувала уточнити про її стосунки із Ямою та зізналася, що однієї ночі мало. Окрім того співачці подарували джип.

Так, у середу й четвер ввечері десятки жінок зрадили своїх чоловіків з Ямою, а ті помстилися їм з Могилевською.


За два дні у Києві Могилевська відпрацювала три концерти

Вже на вході у палац "Україна" усі бажаючі могли перевтілитися у Наталку Могилевську або у Владислава Яму. Для цього варто було лише підставити своє обличчя під картонну декорацію з плакатом-афішею програми "Этот танец".

Так співачка прощалася з програмою "Этот танец" і збирала гроші на "Швидку"

У ході вечора Наташа, періодично переходячи на шепіт, ділилася інтимностями та спогадами з глядачами. Так, вона розповіла, що довело її у тому числі і до "Танців з зірками".

Могилевська зізналася, що колись її вчитель танців так сильно закохався в її маму, що батьку довелося розбиратися із ним на чоловічий манер.

Могилевська розповіла сумну історію про її вчителя танцю

І хоча, нібито, обійшлося все полюбовно, в підсумку той вчитель всіляко утискав Наталю. Можливо, саме ті дитячі переживання Могилевської і стали основним двигуном співачки.

Про свої ж стосунки із своїм теперішнім вчителем танців артистка зауважила: "Після поцілунків із Владом ви навряд чи повірите, що у нас все-таки тільки творчий тандем. Хоча виправдовуватися даремно..."

А роман з Владом Наталка не підтверджує

До речі, не лише Яма був з Могилевською на сцені. Під нову пісню "Однієї ночі мало" Наталка каталася по тілах танцюристів з балету "Freedom". Між іншим, ця пісня стане саундтреком у новому серіалі про танці.

Разом з тим, цього вечора Могилевська не лише працювала, але й отримувала подарунки. Так, на сцену викотили величезний джип Volvo, перев'язаний червоним бантом.

На концерті Могилевській подарували джип!

Представники автомобільної компанії, довідавшись, що Могилевська заробляє на карету "Швидкої", не маючи власного авто, вирішили зробити їй такий презент.

"Затримайтеся хоча б на хвилинку! Як мені вам віддячити? Ну, хочете, я стану обличчям вашої компанії?" - пропонувала розчулено-радісна Могилевська.

Натомість Наталка запропонувала стати обличчям автокомпанії

Щоправда, наскільки відомо, "офіційної відповіді" на її пропозицію від представників Volvo Наталка поки не отримала.

За матеріалами "Screen media"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів