Семенюк вийшла не за мільйони й шукатиме ярмо на шию

31 січня 2008, 15:44
Валентина Семенюк вже два тижні як заміжня. Проте весільна подорож відкладена у далеку шухляду.

"З огляду на політичну ситуацію, ми з чоловіком вирішили залишитися в Києві. Якщо виїду, скажуть: злякалася", - каже соціалістка у бесіді з "Фокусом".

Однак, запевнила вона, весільна подорож обов'язково буде, син чоловіка пообіцяв путівку.

Окрім того, Семенюк обмовилася про вечірку, яка була після розпису у РАГСі та вінчання.


"Олександр Олександрович був присутній на весіллі. Була проста сімейна вечірка. Усі наші прийшли, і Мороз, і Станіслав Ніколаєнко із дружиною", - сказала вона.

Семенюк трохи розповіла про весільну гулянку

А от Цушко, з яким Валентина Петрівна колись зустрічалася на квартирі, на весільну гулянку до неї не доїхав...

"Він мав бути в мене на весіллі, але не вийшло, тому що він лікується. Він зателефонував, привітав. Я думаю, що Цушко трохи підлікується і повернеться", - запевнила жіночка.

Із Морозом, як наголосила Валентина Петрівна, вона теж зідзвонюється: "Ми в партії щотижня зустрічаємося, і немає такого дня, щоб ми не зідзвонилися. Часто зустрічаємося родинами".

Як запевнила пишна соціалістка, Верховну Раду буде морозити і трясти аж доти, доки Соцпартія не повернеться у парламент. Каже, їм не вистачає Мороза.

Пишнотіла соціалістка зізналася, що регулярно зідзвонюється з Морозом і Цушком

Між іншим, як відомо, у сімейства Семенюк таки змінилися прізвища.

"Я - Семенюк-Самсоненко, а він - Самсоненко-Семенюк. Вирішили, що в нас будуть подвійні прізвища. Я зберегла своє ім'я як політик, а він своє - як бізнесмен. І ми одне одного доповнюємо. Уже подаємо документи на нові паспорти", - роз‘яснила політична дама.

Що ж до статків свого теперішнього чоловіка Віталія Валентина Петрівна багато чого не розповіла.

"Свою декларацію я обнародую, коли прийде час. А що стосується чоловіка, я його декларацією не цікавилася. У нього є свої бізнес-компанії, він все створював зі своєю покійною дружиною, сином і дочкою", - уточнила вона.

А декларацією Самсоненка Валентина Петрівна, за її словами, не цікавилася

"Я вперше довідалася, що він мільйонер, зі ЗМІ. Все, що в нього є, нехай належить його родині, його дітям. Ми шлюбний контракт не підписували, прийняли рішення жити, як живемо. А якщо оцінити вартість його квартири, то, може, вона і потягне на мільйон", - сміється Семенюк.

Проте мільйони чоловіка на заваді робочим планам Валентини не стоять. Так, після відходу з Фонду держмайна Семенюк, за її словами, шукатиме ярмо собі на шию.

"Я соціаліст і буду займатися політикою... А що стосується роботи, зарплати, то у мене шия є, ярмо знайдеться. У мене є багато пропозицій щодо роботи", - запевнила вона.

А наостанок Семенюк заінтригувала тим, що, за її словами, її "досвід і знання можуть знадобитися не тільки в Україні".

Фото Анни Андрієвської, "Комсомольської правди в Україні" та "Газеты по-киевски"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів