Сумісність Залізного Пацюка Тимошенко та її уряду

8 лютого 2008, 13:44
Вже вступив у права китайський Новий рік, рік Жовтого Пацюка. По суті, це й рік прем'єра Юлії Тимошенко, адже за східним календарем леді Ю - найсправжнісінький Залізний Пацюк.

У цьому контексті астролог Олександра Мостицька спробувала скласти портрет сумісності Кабінету міністрів і президента з головним Пацюком уряду.

"Як Залізний Пацюк, Тимошенко має незвичайну здатність до швидкого рахунку й аналізу ситуації. Однак, як залізо іржавіє й окислюється, так і людей, що народилися під цим знаком, хвилюють надумані проблеми та уявні страхи, що можуть здійснюватися лише тому, що він надто ними переймається", - розповідає астролог "Комсомольській правді в Україні".

З ким дружити, а з ким битись Залізному Пацюкові Тимошенко?

Є у Пацюка ще одна особливість: він ретельно приховує від людей свої проблеми і вміло зберігає особисті таємниці.


Що ж стосується питань сумісності, то насамперед Мостицька попереджає: Залізний Пацюк Тимошенко (1960) не тільки конфліктує, а й на дух не переносить Зеленого коня президента Віктора Ющенко (1954).

"Їхнє співробітництво вкрай невдале. Гірше не придумаєш! Безліч конфліктів у діловій сфері викликані зіткненням двох яскравих особистостей, через що виникає гостре суперництво одного з одним. В результаті може постраждати як найближче оточення президента і прем'єра, так і країна в цілому", - каже астролог.

Зеленому Коню Ющенка важко ужитися з Залізним Пацюком леді Ю

Утім, проблеми в Залізного Пацюка будуть і з іншої сторони. Міністр економіки Богдан Данилишин і міністр фінансів Віктор Пинзеник за китайським гороскопом - відповідно, Змія і Кінь. І саме з цими "парнокопитними" у прем'єра очікуються основні нестиковки.

"Якщо в союзі Пацюк+Змія особливої крамоли немає (в основі їхніх взаємин буде лежати холодний розрахунок, а не пасіонарна пристрасть чи дружба), то з Конем Пацюку краще не мати ніяких контактів", - пояснює астролог Мостицька.

Міністр економіки Богдан Данилишин і міністр фінансів Віктор Пинзеник за китайським гороскопом - відповідно, Змія і Кінь

"При роботі з міністром Пинзеником Тимошенко буде відчувати труднощі й постійні розбіжності. Можливі проблеми як на рівні міжособистісного спілкування, так і повне взаємне неприйняття", - додає вона.

У Коня дуже егоїстичний характер; крім того, він дуже незалежний, і прагнення Пацюка підкорити його собі він не терпітиме. Що це значить? Та все що завгодно, аж до звільнення Пинзеника.

Проблеми можуть виникнути і з Мінтрансом. Синю Вівцю - бютівця Йосипа Вінського - лякає активність Залізного Пацюка. За словами астролога, цій миролюбній, але досить марнотратній істоті не уникнути непорозумінь фінансового характеру з ощадливим Пацюком.

Міністр транспорту "сердечник" Йосип Вінський - Синя Вівця

А от інші представники урядового "зоопарку" нічим примітним не виділяються.

У двох кабмінівських Півнів - міністра культури і туризму Василя Вовкуна та міністра юстиції Миколи Онищука - можуть час від часу виникати претензії до стилю керування Тимошенко. Але починати якихось серйозних дій вони не будуть - просто затаять образу.

Міністр культури і туризму Василь Вовкун та міністр юстиції Микола Онищук - кабмінівські півні

Моральні терзання характерні й для Синього Зайця - міністра у справах родини, молоді й спорту Юрія Павленка. За словами Мостицької, "косому" складно пристосуватися до стилю керування Леді Ю.

Зате Вогненному Бику - главі вугільної промисловості Віктору Полтавцю (1937) не важко буде знайти спільну мову з Тимошенко. У характері "рогатого" - сприймати все всерйоз і підігравати начальству.

Синій Заєць, спец у справах родини, молоді й спорту Юрій Павленко та Вогненний Бик вугільної промисловості Віктор Полтавець
Між іншим, в уряді опинилися одразу три Жовті Земляні Собаки: міністр Кабміну Петро Крупко , міністр регіонального розвитку і будівництва Василь Куйбіда і глава Мінпаливенерго Юрій Продан . Усі вони народилися у 1958-му та 1959-му роках. З ними у Тимошенко складуться здорові робочі стосунки.

"Вищезгадані міністри покликані впорядковувати дисгармонійний характер Тимошенко. А прагнення до справедливості, властиве Собакам, не дозволить їм відкрито суперечити волі прем'єра. Вони за характером гарні виконавці, не більше", - продовжує астролог.

Жовті Земляні Собаки: міністр Кабміну Петро Крупко, міністр регіонального розвитку і будівництва Василь Куйбіда і глава Мінпаливенерго Юрій Продан

На відміну від Собак, лукавий характер урядових Мавп - міністра закордонних справ Володимира Огризка та міністра охорони здоров‘я Василя Князевича - змусить Леді Ю потурбуватися. Особливо це стосується глави МЗС: призначений президентом Огризко не соромиться суперечити прем'єру, слідуючи генеральній лінії Ющенка.

Урядові Мавпи: міністр закордонних справ Володимир Огризко та міністр охорони здоров‘я Василь Князевич

Швидше за все, не сподобається Тимошенко-Пацюку й ентузіазм шляхетних Чорних Тигрів - міністра агрополітики Юрія Мельника та міністра МНС Володимира Шандри.

"Тимошенко повинна надати цим міністрам максимум волі для дії, усіляко спонукаючи їх до самостійного прийняття рішень. Але у випадку з Пацюком подібна вольниця для міністрів виключається", - каже астролог.

Чорні Тигри - міністр агрополітики Юрій Мельник та спадкоємець Нестора Шуфрича Володимир Шандра

Утім, все ж в уряді Юлії Володимирівни - більшість Пацюків, по три Тигри, Свині й Собаки, а ще пара Мавп, Півнів та Драконів. І різномастий "зоопарк" із Зайців, Змій, Коней та Биків.

Урядові Пацюки - це міністр праці й соцполітики Людмила Денисова, міністр оборони Юрій Єхануров і віце-прем'єр Григорій Немиря. Подейкують навіть, що бютівець Немиря буде претендувати на роль "лівої руки" Тимошенко (посада "правої" вже давно зайнята Олександром Турчиновим).

"Родичи"-Пацюки Тимошенко: міністр праці й соцполітики Людмила Денисова, міністр оборони Юрій Єхануров і віце-прем'єр Григорій Немиря

"Що стосується віце-прем'єра Турчинова, Синього Дерев'яного Дракона, його знак і колір ідеально пасують Пацюку-партнерові. Дракон вкладає в їхній союз силу, а Пацюк - діяльний критичний розум. Крім того, обоє визнають достоїнства одне одного, що для людей амбіційних є головним мотивом для взаємної дружби", - пояснює астролог.

А от із другим віце-прем'єром - Іваном Васюником - у Леді Ю будуть складні відносини. Людина, яка народилася у рік Свині, занадто повільно приймає рішення, а це нервує Пацюків.

За словами астролога Олександри Мостицької, із "собі подібними" прем'єр легко знайде спільну мову: люди, які народилися під знаком Пацюка, одне одного не кидають, навіть навпаки - надають усіляку підтримку. Тож підтримка у леді Ю таки да, таки буде.

За матеріалами "Комсомольської правди в Україні"

Фото Олександра Прокопенка з офіційного сайту Юлії Тимошенко, фото прес-служби президента, фото з http://www.rvps.kiev.ua/ та "Україна молода", "П'ятого каналу", "Дня"та http://www.newsru.ua/, http://www.demoscope.ru/ та http://www.poltavetsviktor.openua.net/, http://www.vlada.kiev.ua/, http://www.fckarpaty.lviv.ua/ та http://www.dsnews.com.ua/, http://www.liga.net/, http://www.who-is-who.com.ua/ та http://www.dt.ua/, http://www.450.org.ua/, http://www.i.io.com.ua/ та "УНІАНа"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів