Литовченко похвалилася заліковкою і запросила до себе

11 лютого 2008, 13:27
Модель і обличчя однієї з шикарних автомарок Влада Литовченко зробила цікаве запрошення. Усім Хомам невіруючим з журналістської когорти міс пропонує відвідати її екзамен.

Нагадаємо, минулого року Литовченко стала студенткою Дипломатичної академії України. Щоранку, як повідомляє її прес-служба, фотомодель їздить на лекції, які зазвичай закінчуються після обіду.

Литовченко робить журналістам заманливу пропозицію...

А зараз саме підходить до завершення перша екзаменаційна сесія президента модельного агентства. Тож тим, хто досі не вірить, що Литовченко не махлює, а таки вчиться, вона пропонує "складати екзамен" разом.


Влада похвалилася заліковкою

Дату цього останнього у сесії іспита незабаром оголосять. Ну а наразі у заліковці Литовченко одні "заліки".

"Слухач першого курсу Дипакадемії Влада Литовченко - старанна і здібна. Для викладачів очевидно: вона не даремно вибрала навчання у нашій Академії. Це правильне рішення", - наводить прес-служба моделі слова ректора академії Бориса Гуменюка.

Ректор Дипакадемії Гуменюк називає слухача першого курсу Владу здібною

"Перший семестр Влада закінчила майже відмінницею. Чому майже? У програмі багато складних предметів, освоєння яких вимагає часу. І гладко у навчанні все бути не може", - запевнив він.

Разом із тим, якщо оцінювати перший семестр як виступ на змаганнях з фігурного катання, Гуменюк, за його словами, поставив би Литовченко за техніку виконання - "чотири", а за волю до перемоги - "п'ять".

"На старті навчання в Дипакадемії Влада показала гарний результат", - підсумував ректор.

Заліки та екзамени, складені моделлю

Так само розсипалася у похвалах на адресу Литовченко і викладач предмета "Світова Дипломатія" Наталя Подоляк. Про Владу, як запевнила жіночка, у неї найкращі враження.

"Влада відповідальна, завжди відмінно готова до предмета. Причому, готуючи матеріал, вона не тільки використовує підручники і мої лекції, але й користується додатковою літературою й Інтернетом", - каже Подоляк.

На останок викладачка "світової Дипломатії" поставила Литовченко у приклад усім слухачам Дипакадемії.

"Оскільки всі передбачені роботи мого курсу Влада вчасно виконувала, то залік вона одержала автоматично", - додала пані Наталя.

Цікаво, що на одній із нещодавніх вечірок, Литовченко трохи жалілася на викладача "Політології". Останній нібито незаслужено поставив їй низький бал. Однак по наданій заліковці цього не видно.

Минулого року як імовірний майбутній посол Литовченко відвідала вашингтонський Білий дім та завітала до брюсельського Європарламента

Що ж до найближчих планів президента модельного агентства, то Влада збирається у Чехію на черговий показ Османі Лаффіта. Окрім того, незабаром буде анонсована чергова акція її благодійного фонду.

За матеріалами прес-служби Влади Литовченко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів