Кільчицька натравить на Раду і мерію уссурійських тигрів

14 лютого 2008, 15:10
Ірені Кільчицькій не щастить з історіями про екзотичних тварин. Коли вона почала носити сумочки Hermes, про заступника київського мера почали говорити, що вона не дуже любить страусів.

Тепер у Кільчицької інша проблема - її звинувачують у бажанні привласнити уссурійських тигрів.

Нещодавно у Києві знайшли двох уссурійських тигрів - Тишка і Амбу. Власником такої явно не української екзотики назвав себе журналіст Володимир Бойко.


За його словами, тигрів підібрали в одному з райцентрів Київщини його друзі, хотіли віддати до зоопарку, але там не було належних умов. Тож Бойко вирішив завести вольєр, найняв доглядача, забезпечив "котенят" харчами.

І все було б нічого, але...

"Приблизно місяць тому прийшли якісь люди і сказали, що тигрів хоче забрати собі додому Ірена Кільчицька. Вона тримає домашній зоопарк, у неї крокодили, і вона дізналася, що є тигри, яких можна просто забрати", - каже власник двох уссурійців в одному з телесюжетів...

Кільчицька ж, не довго думаючи, зізналася, що вирішила натравити тигрів спочатку на мерію, а потім і на всю Верховну Раду. Щоб підвищити ефективність роботи.

"Так, дійсно, я їх хочу забрати, тільки не додому. Одного я хочу забрати в мерію, щоб боротися з деякими депутатами та чиновниками, які заважають жити киянам, а другого - здавати в оренду. Наприклад, у Верховну Раду. Коли блокують трибуну, запускається тигр і трибуна розблоковується", - пояснила Ірена Реонольдівна.

У той же час журналіст Бойко бажанням віддати своїх любимців на поталу мерській дамі не палає. Він стверджує, що є хазяїном тигрів і за їхню подальшу долю збирається позиватися з київською адміністрацією.

А поки відомо лиш, що обидва уссурійця - Амба і Тишко - місяць житимуть на карантині в зоопарку.

Фото "УНІАНа", "Газеты по-киевски", "Публичных людей", "Сегодня" та фото foto.rambler.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів