Новенька "ВІА-Гра" з 13 років крутить стегнами і животом. ВІДЕО

21 березня 2008, 14:29

Як відомо, у "ВІА Грі" з‘явилася нова красуня. На цей раз білявка - так би мовити двійник Віри Брежнєвої. Як вже писав ТаблоID, нею стала "Ростовська красуня" і "Міс Росія-2006" Тетяна Котова.

Причому продюсери групи вже повідомили, що новенька пишногруда білявка вже встигла потоваришувати з Альбіною та Меседою. Окрім того, нова учасниця вже знялася у новому кліпі. І це при тому, що у співах Таня ніколи не була зіркою. Хіба от тільки в танцях.

Новою "ВІА-Грою" стала "Ростовська красуня" і "Міс Росія-2006" Таня Котова. Ідеальний вечір для Тані - вечір у кіно, або з друзями й рідними, розповіла вона в одному з інтерв'ю

"Танічка в мене з 13 років східними танцями займалася", - розповідає "LifeRu" мама 22-річної дівчини Марина Борисівна. причому у Шелоховському, рідному селищі Котових, танцювальних гуртків не було.

Таня займалася танцями з 13 років

"Ми їй купували касети із самовчителем. Дочка, пам'ятаю, включить відео й танцює, танцює, танцює. А от здібностями до співів, чесно кажучи, Танічка раніше не вирізнялася", - продовжує мати нової "ВІА-Гри".


Котова і красуня, і танцювати вміє, а от здібностями до співів раніше не вирізнялася, каже її мама

Вже у першому своєму виступі на шоу "Ростовська красуня" Котова настільки запально виконала танцювальну програму, що багатьох підкорила.

Коли тоді ще 19-річна Таня вийшла на сцену в образі наложниці у відвертому ліфі й шароварах, зал буквально завмер. Сексуальна енергія, що йшла від Тетяни, так завела публіку, пише російське видання, що окремі її члени встали й, вже стоючи, аплодували.

ВІДЕО СХІДНИХ ТАНЦІВ НОВОЇ "ВІА-ГРИ" ДИВІТЬСЯ ТУТ:

"Вже тоді багато хто пророчив Танюші успішну кар'єру. Вона розкуто поводилася не сцені, пурхала, немов метелик!" - згадує Марина Борисівна.

До речі, "Міс Росія-2006" за всіма параметрами - кольору волосся, зростом, обсягом грудей і стегон - відповідає параметрам Віри Брежнєвої.

Котову називають підміною Вєри Брежнєвої. До речі, Таня у дитинстві також мріяла стати космонавтом. І сподівається, що ця її мрія ще здійсниться

"Вона вже знялася в новому кліпі на пісню "Я не боюсь", що вийде на початку квітня. Хвилювалася, природно, але впоралася зі своїм завданням відмінно. Зараз Таня активно займається вокалом з викладачами. Думаю, у неї все вийде", - каже продюсер "ВІА Гри" Дмитро Костюк.

Між іншим, Котова за фахом "Антикризовий управляючий". Тож можна б сподіватися, що з її приходом у "ВІА Грі" припиняться кризи зі зміною солісток.

Відео з сайту "LifeRu"

Фото з сайтів http://www.epochtimes.com.ua/, http://www.fashiontime.ru/, http://www.mk.ru/, news.online.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів