У Ющенка з'явилася нова супер-мобільна іграшка

8 квітня 2008, 11:19

У президента Віктора Ющенка з‘явилася модна іграшка. iPhone - вже не новинка у гламурній тусовці столиці - вітчизняні тусовщики бавляться ними, коли на паті стає нудно. За допомогою цих міні монстрів демонструються фото з відвіданих курортів між келихами шампанського чи мартіні.

От і президент, вочевидь, не встояв - і в його арсеналі завівся цей наворочений виріб компанії Apple.

Цей понтовий мобільний був помічений у Ющенка 24-го березня, пише "Блік". Того дня Віктор Андрійович дарував автомобіль українському велетню Леоніду Стаднику.

"Що ви, це був не мій телефон!" - запевнив вітчизняний "гулівер", відхрещуючись від iPhone. Та й, каже, не звернув він уваги на новий дівайс президента - надто хвилювався.


У Ющенка був помічений модний телефон

Між тим, новий модний iPhone президента - остання модель техніки з сенсорним екраном. Там відсутні кнопки, а управління здійснюється простим натисненням пальцем на екран. 8 гігабайт пам'яті, програвач фільмів і музичних треків. Є вихід в Інтернет, TV/FM-тюнер і безліч інших наворотів.

Революційний телефон вийшов в Америці у січні 2007-го. Довгий час продавався виключно у Штатах. Та легального продажу iPhonе на території України і Росії поки що немає, пише видання.

Так само, як і легальної російськомовної версії. Ці телефони купують у США та Європі, привозять до нас, де "ламають" і програмують під російську мову.

На ринку або через Інтернет таку трубу можна купити за 800-1000 доларів, пише газета. Тож виникає питання - звідки така цяцька у першої особи держави?

"Враховуючи той факт, що ми живемо у XXI столітті, така висока державна особа, як президент, цілком може дозволити собі користуватися останніми досягненнями техніки", - зауважила прес-секретар президента Ірина Ванникова виданню.

Однак при цьому голос Ющенка додала: "З погляду безпеки президента, я не можу говорити, чи є у нього мобільний телефон чи ні".

Та врешті-решт усю "провину" за модні штучки було перекладено на дружину президента Катерину Ющенко.

"Вона достатньо часто літає в Штати, а там купити цей телефон не складно", - повідомило джерело з секретаріату президента, пише газета.

Так і скінчилася міні епопея з модною мобілкою Віктора Андрійовича.

За матеріалами "Бліка"

Фото з офіційного сайту президента, фото "Бліка" та з сайту uk.gizmodo.com

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів