Племінниця людини Черновецького хоче бути "Міс Україна"

9 квітня 2008, 17:09
На цьогорічному конкурсі "Міс Україна" без дівчат із родичами-посадовцями не обійшлося. Так на звання красуні 2008 претендує Ірина Журавська.

Прізвище знайоме. Таке точно носить заступник Леоніда Черновецького Віталій Журавський. А дівчину разом із дядьком не раз підловлював ТаблоID у ході "Українського тижня моди".

Племінниця заступника Черновецького іде на "Міс Україна 2008"

Цього разу Ірина виходить у світ мов би самостійно. Як нібито і на екрани телеканалу "Київ" - у рамках програми погоди...


"Мене запросили на кастинг. Тричі я приходила і вже навіть не сподівалася. Але потім, коли я тиждень стажувалася, мені сказали, що перший ефір 8 березня. Я дуже зраділа", - розповіла у нещодавньому інтерв‘ю "Хрещатику" новоспечена телеведуча погода.

"Я вже три чи чотири роки серйозно займаюся модельним бізнесом. І лише кілька тижнів тому, з приходом на телебачення, розпочався новий, успішний виток моєї кар'єри", - натхненно розповідає журналісту племінниця Журавського.

Ірина Журавська з березня веде погоду на телебаченні, а тепер хоче стати найкрасивішою

Причому дівчина одразу попередила: "Це лише початок, тому маю надію, що через деякий час після прогнозу погоди буде якийсь професійний ріст".

Окрім того, Ірина Журавська впевнена, що вона на своєму місці.

"Це саме те, до чого я завжди прагнула, чого хотіла. З дитинства я мріяла бути "у телевізорі", і мої мрії здійснюються", - чесно зізнається дівчина.

"Я можу з упевненістю сказати, що знайшла себе у ролі ведучої. У випадку, коли лише за два тижні мені вдалося привабити до себе глядача, не залишається сумнівів, що я на своєму місці", - каже вона в інтерв‘ю.

Журавська з дитинства я мріяла бути "у телевізорі"

Водночас в іншому інтерв‘ю, вже "Вечірньому Києву", Журавська трохи розповіла про підготовку до "Міс Україна 2008".

"Я ввосьме братиму участь у подібному конкурсі. Певно, й востаннє, адже необхідно рухатися далі", - ділиться міркуваннями дівчина.

"Стати "Міс Україна" та гідно представити нашу країну на "Міс Світу" - ще одна моя мрія", - додає вона.

Коли наприкінці березня Журавська давала інтерв‘ю, тоді вже тривала підготовка, зйомки для каталогу, саме мали розпочатися репетиції конкурсу.

"Стати "Міс Україна" та вийти на "Міс Світу" - ще одна мрія племінниці людини Черновецького

Чи переможе племінниця колеги Черновецького у конкурсі "Міс Україна" - благо поки невідомо.

Однак поява ще однієї людини, пов‘язаної з командою мера, на каналі "Київ" змушує посміхнутися. Адже не так давно на цьому ж каналі з‘явилася у ролі ведучої дружина радника Черновецького з питань свободи слова. Далі буде?

Фото Дмитра Амідова, Артема Жавроцького та фото, надане організаторами "Міс Україні 2008"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів