Трагедія фан-клубу Кароль: Тіна вийшла заміж?

8 травня 2008, 13:24
Гіркими сльозами можуть починати обливатися палкі фанати творчості й форм співачки Тіни Кароль.

На початку січня нібито було зареєстровано шлюб артистки із таємничим чоловіком, ім'я якого ретельно приховується.

Тепер стає зрозуміло, чому так швидко схудла Тіна - ще б пак, турботи заміжньої жінки плюс гастрольна діяльність накладають свій відбиток.


Інформація про шлюб артистки з‘явилася у четвер у газеті "Факти". Видання стверджує, що наразі команда Кароль активно готується до святкування її весілля. Пишне, але закрите торжество нібито заплановане на середину червня.

Тіна Кароль вийшла заміж?

Однак довкола справи весілля Тіни Кароль панує атмосфера цілковитої таємничості. Повідомляється лише, що для святкувань вже замовлено один з найреспектабельніших ресторанів Києва. А в одному зі столичних бутиків для наречених спеціально для Тіни Кароль готують кілька варіантів весільної сукні.

Втім, прес-служба співачки навідріз відмовився коментувати її особисте життя. Мовляв, на такі інтимні питання відповідати може тільки сама дівчина.

"Я б не хотіла ніяких спекуляцій на тему мого особистого життя", - сказала сама Кароль на репліку про її майбутнє весілля, пише видання.

А на питання, чи є у неї кохана людина, Тіна відповіла: "Так, є".

У Тіни є коханий, але про весілля вона мовчить

Таке небажання відкривати карти підштовхнуло журналістів до маленького "весільного" розслідування.

В результаті, в одному з районних РАГСів столиці неофіційно підтвердили, що таки прийняли заяву такої собі громадянки України Тіни Кароль. Дата і рік народження особи збігаються, але заяву було прийнято ще у грудні 2007-го року!

Більше того, на початку січня, після новорічних свят, був зареєстрований шлюб Тіни Кароль. Однак з ким - так і лишилося таємницею. Ім'я нареченого працівники РАГСу назвати категорично відмовилися.

В одному з РАГСів Києва підтвердили шлюб громадянки Тіни Кароль. Проте з ким - таємниця

Щоправда, у чоловіки співачці є лише одна головна кандидатура. Подейкують що обранцем Кароль став її продюсер Євген Огір. Вони завжди разом - на "Тижні моди", на презентаціях, прес-конференціях, фестивалях штибу "Таврійських ігор", на гастролях.

Подейкують, що Тіна вийшла за свого продюсера Євгена Огіра

Саме з ним вона проводить купу часу

Проте наразі підтвердження чи спростування чуток не надходило і від самого Огіра.

Фото Дмитра Амідова та організаторів фестивалю "Таврійські ігри"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів