Вбивство Андрія Данилка замовили його товаришу?

13 травня 2008, 16:03
Судячи з інформації, яка з‘явилася у пресі, на українського артиста Андрія Данилка готувався замах. Мало того, вбити народну Сердючку хотів нібито її товариш.

Про те, що 34-річний Данилко ледь не став жертвою кіллера, написав "Твой день". Причому, схоже, замах намагалися здійснити під час фестивалю "Таврійські ігри".

Андрій саме готувався вийти на сцену, коли до нього підійшли півтора десятки автоматників.

"Мені не потрібна така охорона", - спробував сказати Данилко. Проте охоронці протягом усього концерту знаходилися неподалік від зірки, викликаючи його обурення.


На Данилка намагалися здійснити замах?

Лише у київському аеропорті директор театру Сердючки Ігор Клінков прояснив йому ситуацію.

Виявляється, приятель Данилка програв у карти астрономічну суму грошей та квартиру і зник.

Та щойно ті, кому гравець заборгував кругленьку суму, його дістали, з'ясувалося: азартний картяр - гарний друг Вєрки Сердючки.

Співучасники поставили товаришу Андрія умову: він вбиває свого приятеля Данилка - і тоді йому вибачають борг.

Друг ледь не вбив Андрія за картярський борг?

"Я чекав від життя будь-яких сюрпризів, але такий шок... Величезне спасибі тим людям, які убезпечили мене. І спасибі, що не сказали мені до концерту..." - сказав Андрій, дізнавшись про цю темну історію, пише "Твой день".

Про напад, який готується, сам артист нічого не знав. Охорона вирішила нічого йому не говорити, аби зайвий раз не хвилювати.

Тим часом концертний директор Данилка Ігор Турчинський розповів "Комсомольській правді в Україні", що інформацію про замах вони "одержали від співробітників фестивалю, які у свою чергу про це довідалися від херсонської міліції".

Цікаво, що у самій міліції Херсона про замах на Данилка ні сном, ні духом не чули.

"Ви нас дуже розсмішили! Ніякої інформації про напад ми не отримували. Так якби й отримали, то нічого відбутися не могло: перед фестивалем міліція провела оперативні заходи по зачищенню міста від підозрілих особистостей", - розповіла журналістам начальник прес-служби УМВС Херсонської області Олена Петрова.

Тож дуже вірогідно, що цей замах на Сердючку липовий. Однак на долю Данилка і так вистачить - зірку йому на голові вже у Лондоні розбивали.

Фото надані прес-службою Mamamusic

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів