"Алібі" розповіли про дешеві панчохи і першу зарплатню

21 травня 2008, 17:36
Сестри Аліна та Аня Завальські не лише співають разом, а й за покупками часто ходять удвох. При цьому, на одязі дівчата особливо не економлять.

Окрім того, з‘ясувалося, що Аня та Аліна люблять магазинні знижки і не люблять торгуватися.

"Торгуватися не доводиться - у магазинах нам завжди пропонують знижки. З задоволенням приймаємо такий знак поваги й уваги!" - прокоментувала Аліна в інтерв‘ю 2buy.ua.

І її старша сестра одразу додала: "Торгуватися - не моє!" Окрім того, Аня зізналася, що найбільші знижки - у ресторанах. Зазвичай дівчатам, за їх словами, дарують картки з 50% знижками.


Сестра "Алібі" не люблять торгуватися

Також старша Завальська розповіла, що ніколи не економить на косметиці, на послугах у салоні краси і на подарунках. А Аліна ніколи не зекономить на косметиці, взутті та одязі. До речі, остання покупка Аліни - білизна D&G.

А серед найдорожчих дівочих покупок, у Ані - джинси DSquared за 1300 доларів та шуба у Аліни. Тим не менше, DSquared - це улюблений бренд Аліни. Аня ж надає перевагу IceBerg, Ferre та Puma.

Найдорожча покупка Ані (праворуч), за її словами, - джинси

А от найбажаніші покупки у сестер Завальських ще попереду. Так, Аня мріє про дзеркальний фотоапарат Nikon, а от у Аліни запити капітальніші - вона хоче квартиру.

Між іншим, незважаючи на те, що Аліна Завальска молодша за свою сестру, вона, на відміну від Ані, вже не пам‘ятає, що купила на першу зарплатню. Натомість Аня майже впевнено сказала, що це були парфуми Lanvin "Eclat".

Аліна вже не згадає, що купила на першу зарплатню. Каже, давно було...

На той момент, коли "Алібі" спілкувалися з журналістом, найдорожчою річчю на Ані, за її словами, була підвіска й каблучка з діамантом, а найдешевша - майка. Аліна тоді носила на руці годинник Corum - це найдорожча річ, а панчохи за 40 гривень були найдешевшими.

Найдорожчий подарунок, який старша Завальська робила коли-небудь, за її словами, - антикварне дзеркало у вигляді віяла та вітражна настільна лампа. Аліна ж свого часу розщедрилася на сережки та підвіску з натуральними перлами, а ще якось купила мамі на День народження туфлі Gucci.

Аліна розповіла про дешеві панчохи

До речі, Gucci, як і Giuseppe Zanotti Design та Gian Marco Lorenzi входять до списку улюблених взуттєвих марок "Алібі". А от годинники дівчата люблять від Corum, Chopard чи Harry Winston.

А катаються сестри-співачки на "BMW" 5-ої серії. До речі, саме у рекламі BMW хотіла б знятися Аліна. А от старша сестра не проти б знятися у рекламі для косметики Chanel.

За матеріалами 2buy.ua

Фото 2buy.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів