Лорак у Топ-10 кращих ніжок "Євробачення". ВІДЕО півфіналу

23 травня 2008, 14:03

Дивно, але виступ української Ані Лорак у півфіналі "Євробачення-2008" у четвер був значно кращим, аніж очікувалось.

Щоправда, дорогезна сукня від італійського дизайнера Роберто Каваллі Кароліні аж ніяк погоду не зробило. Плаття, у якому співачка з‘явилася у кліпі на конкурсну "Shady Lady", було ніби навіть симпатичнішим.

Та все це деталі. Здавалося, коли оголосили вихід України у фінал, більше за всіх раділа навіть не Лорак, а її наречений. Мурат підхопив Кароліну на руки (на руку, якщо точніше) - а такий жест від тихого і вкрай стриманого кавалера української зірки мало хто очікував.

Раділи всі: Мурат тримав Ані на висоті, Філіп Кіркоров терся своєю головою об голову Лорак, а Кароліна весело теліпала ніжками та всміхалася ширше за будь-яку голлівудську зірку.


ВІДЕОзапис виступу Ані Лорак у ІІ-му півфіналі "Євробачення-2008" дивіться тут:

До речі, про ніжки. Ані Лорак потрапила до традиційного топ-10 жінок "Євробачення", які є власницями найгарніших ніжок.

Кароліна опинилася на 8-ій позиції у рейтингу. Водночас лідеркою топ-10 стала чеська співачка Тереза. Також до топу потрапили Латвія, Словенія, Болгарія, Ісландія, Швеція, Греція та Кіпр, пише "Комсомольська правда в Україні".

А ще стало відомо, що про "Євробачення" знімуть повнометражний художній фільм. Стрічка базуватиметься на великій кількості сюжетів відзнятих за 53-річну історію конкурсу, пише "Сегодня".

Наразі ж триває робота над сценарієм фільму. Можливо, побачити його можна буде вже через рік.

Фото з офіційного сайту "Євробачення"

Відео з сайту youtube.com

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів