Тимошенко танцювала і ділилася особистими смс Турчинова

9 червня 2008, 15:36
П‘ятничний день журналіста вітчизняний прем‘єр Юлія Тимошенко почала святкувати вже у четвер.

У своєму ніжно-рожевому костюмчику Юлія Володимирівна гиготіла, давала обіцянки, пила, смішила sms-ками від Турчинова і навіть танцювала із представником ЗМІ.

При тому, що гулянка була закритого типу, ТаблоID таки дістав кілька симпатичних кадрів.


Зібралися журналісти на святкування близько сьомої, і майже одразу прем‘єрка виголосила невеличку промову.

"Чесно вам зізнаюся, що інколи мені декого з вас хочеться розтерзати, хі-хі-хі!" - переказують слова Леді Ю до ЗМІ-шників ЖЖ-користувачі "ledilid".

Тимошенко зізналася, що їй хотілося б розтерзати журналістів... деяких

Далі, попиваючи біле винце, якого Юлія Володимирівна лише під час промови, як пише "ledilid", випила півтора келихи, вона вела:

"Я, мабуть, декому не подобаюся як політик - я це розумію, я б сама себе на вашому місці не любила, хі-хі. Але ви ж пам'ятаєте, як на Майдані ми всі стояли й разом плакали, так це було прекрасно".

Лише під час святкового спіча леді Ю випила півтора келихи білого. Далі було більше

Далі Тимошенко, розчулившись, навіть не дуже слідкувала за лексикою.

"Мабуть, я останній такий романтик, який вірить, що те було не напрасно. Я хочу, щоб ті сльози були правдою життя. Що ми, блін, колись знову повитягаємо ті помаранчеві стрічки, і нам за них буде не соромно", - сказала вона.

Для журналістів у День журналіста співали Бурмака (на фото) і Тарас Чубай. Тілька Марічка грала-співала наживо, а Тарас приніс мінусовку

Одне Юлія Володимирівна пообіцяла точно: "...Так я вам обіцяю, що затишшя ненадовго, і ми ще вам дамо про що писати, і мовчати не будемо - чекайте знову суперечок, хі-хі-хі".

Мало того, у своєму виступі прем‘єрка зачепила й тему мерських виборів. Юлія Тимошенко згадала про свого протеже Олександра Турчинова, якого одне видання навіть охрестило "лисою дєвочкою" (те саме, що Тимошенко, тільки без коси).

Вона розповіла, як якось затримувалася на засіданні Кабміну, а мала виступати в якомусь із районів разом із Турчиновим.

"Дивлюся - на телефоні 43 пропущених дзвінки Турчинова! Я йому подзвонила, а він каже: я без тебе туди (на сцену) не піду! Я туди сам не вийду, якщо ти не приїдеш!" - ну то мусила приїхати і врятувати.

Юлія Володимирівна розповіла про смс від "лисої дєвочкі"

Після таких відвертостей журналісти зауважили, що у Юлії Володимирівни іншого виходу як самій іти на наступні вибори мера немає. На це Тимошенко кинула: "Одночасно з президентськими?"

А кульмінаційною точкою вечора став танець леді Ю із головним редактором INTV

Та основним номером програми став танок леді з косою із головним редактором INTV Єгором Чечериндою. Останній запросив Юлію Володимирівну погецати мєдляк під Бурмаку. У підсумку главред констатував: танцює прем‘єр добре.

Як потім повідомив Чечеринда, танцює Тимошенко добре

За матеріалами ЖЖ-користувачів ledilid

Фото джерела ТаблоIDа, а також фото ЖЖ-користувачів ledilid


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів