Семенюк наворожила собі дитину на риболовлі

11 липня 2008, 14:10
Напередодні дня Рибака стали відомі деякі цікаві деталі з життя скандальної голови ФДМ Валентини Семенюк та екс-міністра економіки Анатолія Кінаха.

Так, з‘ясувалося, "українсько-турецька зірка" 13-го липня ворожила на рибці, а дівчачий татусь і дід Кінах за рибалкою пропускав школу.

"Риболовля - для мене не просто процес, а частина дитинства. Найяскравіший спогад: встаєш о 4-ій ранку, село ще спить, повітря прозоре, йдеш до озера, дивишся, як піднімається сонце... Це незабутньо", - занурюється у дитячі спогади Анатолій Кирилович, пише "Сегодня".

При цьому, за словами, екс-міністра іноді доходило до того, що батьки не дозволяли приходити додому з рибою. А коли Кінаху набридло чистити ту рибу - роздавав її сусідам.


"Через риболовлю я у 10-му класі проґавив 1-ше вересня. Повертаюся ввечері додому. Дивлюся, а всі мої друзі ошатні йдуть, дівчата у білих фартушках, а я - з вудкою. Попросив їх, щоб і завтра прийшли нарядні - сфотографуватися на пам'ять всі разом", - розповідає екс-міністр.

Для Кінаха риболовля - це не "што лібо как". Для його дочки Софії також

Сьогодні ж, якщо він і йде рибалити, то з молодшою дочкою Софійкою.

"У неї свої снасті. На риболовлі завжди дуже сувора, не дає навіть слова зайвого сказати, щоб рибу не злякати", - ділиться він.

"А два роки тому, коли їй було 6 років, у нас стався кумедний випадок. Я навіть не встиг озирнутися, як Софійка сама витягла ляща грамів на 600. І злякалася - риб а ж бо велика, хвостом б'є - втекла і сіла у куточку: "Вибач, я це зробила ненавмисно. Більше ніколи не буду!" - розповідає Кінах.

Якщо Кінах дитину на риболовлю бере, то Семенюк з риболовлі дітей, можна сказати, приносить.

"Коли діти були маленькими, у День рибалки ми часто виїжджали родинами на річку. Там я і пристрастилася до рибної ловлі. Змагалися навіть, хто піймає більше, а діти були нашими обліковцями. Спочатку я програвала, але це тільки під'юджувало", - згадує Валентина Петрівна.

Семенюк на риболовлі кидалася з головою у змагання

Каже, купалися, а потім варили на багатті юшку, "притому, щоразу нову - то на курячому бульйоні, то на яловичому. Смачно! Кидали багато цибулі, моркви, перцю, кропу. Але ніяких картоплі чи пшона".

А якось, згадує Семенюк, поїхали вона з чоловіком рибалити, коли вона була у декреті.

"І задумали: якщо я першою зловлю, то народиться дівчинка, якщо він - хлопчик. Першою виявилася я, а через кілька місяців у нас з'явилася дочка. Ми на той час про цей випадок забули, а потім згадали. Таке от вийшло ворожіння на рибці", - підсумовує Семенюк.

Фото "Сегодня" та "Новой" та з сайту http://intv-inter.net

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів