Жінки Анатолія Кінаха роблять з нього діда

4 лютого 2008, 14:02
Коли у п‘ятницю екс-міністр економіки Анатолій Кінах милувався фотогримасами зірок, він навіть і не здогадувався, що з ним зробила донька...

Проте вже за кілька годин, у прямому ефірі "Свободи Савіка Шустера" Кінах дізнався, що став дідом. Він одразу залишив студію і попрямував у пологовий будинок, де про свою появу на світ вже сповістила перша онучка регіонала.

"Я відразу ж приїхав до дочки, і через півгодини після народження Жені вже навіть потримав її на руках, а вона мені посміхалася", - розповів щасливий Кінах "Сегодня".

Зробила зі свого вітчима діда 28-річна Наталя Ковалко. Маля народилося з вагою 3570 грамів  і зростом у 53 сантиметри.

 Так виглядав Кінах за кілька годин до звістки про те, що він став дідом

Ім‘я, як вже зрозуміло, вибрали заздалегідь - Євгенією дівчинку назвали на честь Євгенії Олександрівни, матері дружини Кінаха.

"У нас був цілий тиждень щасливий. За сім днів до того, як Наталя народила дівчинку, вона захистила дисертацію і стала кандидатом юридичних наук", - сказав Анатолій Кирилович.

До виходу в декрет Наталя Ковалко працювала юристом в апараті Верховної Ради. А її чоловік Олександр Ковалко донедавна був заступником голови "Нафтогазу". Нині ж він, син депутата 3-го скликання Михайла Ковалка, працює юристом.

 Наталя Ковалко народила доньку Женю

Між іншим, у родині Кінахів цього року планується ще одне поповнення. Як з‘ясувалося, середня дочка подружжя, 24-річна Зоя Кінах, також чекає на дитину.

"Але весна в мене буде дуже спекотна й цікава", - прокоментував вагітність доньки Кінах - без зайвих деталей, щоб не зурочити.

Зоя Кінах, яка влітку презентувала власну фотовиставку, вийшла заміж наприкінці 2006-го за бізнесмена-панчішника з Житомира Максима Кузьменка. А до декрету вона працювала перекладачкою у посольстві Італії в Україні.

 А Зоя (ліворуч) теж не відстає - планує народжувати навесні

Тож дідівство Кінаха набирає сили. Щоправда, Наталя і Зоя - його прийомні діти. Регіонал удочерив дівчат, одружившись на їхній матері і своєму прес-секретареві Марині Чаусовій.

Хоча є ж у подружжя і спільна донька Софія, названа на честь матері Кінаха. Щоправда, ця леді Кінах подарує подружжю онука чи онучку ще не скоро, адже дівчиську всього лише вісім рочків.

Фото Дмитра Амідова та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів