Батько Ями не проти шлюбу сина з Могилевською

30 жовтня 2007, 16:33

Останній ефір "Танців з зірками" більшості глядачів, певно, запам‘ятався аж ніяк не вильотом з проекту "найдорожчої попи Італії". У фокусі вечора була пара Могилевська-Яма із їхніми привселюдними пристрастями.

Як запевняє співачка, цей поцілунок у прямому ефірі був у неї з Ямою першим. Ляпас, щоправда, також.

Про поцілунок Могилевської і Ями на камеру після третього ефіру "Танців-3" гуділи всі

"Ми ніколи до цього таке не робили - ні в житті, ні на сцені...Ми не планували, що ляпас буде натуральний, але якось так вийшло..," - пояснює Наталя.


Ідея з поцілунком, виявляється, першою прийшла у голову саме Владу. Коли пара вирішила зробити сюжетний квікстеп за мотивами п'єси Островського "Безприданниця", не вистачало ефектної кінцівки. Потрібно було вигадати щось таке... вибухове.

Саме тоді Влад запропонував завершити сцену палким поцілунком, на що Могилевська відповіла: "Тільки, якщо після нього буде такий самий палкий ляпас!" На цьому і зійшлися.

Могилевська зізналася, що фінальний поцілунок - ініціатива Влада Ями

"Він - закоханий нахаба, але все-таки негідник, а я - тендітна лань, що теж кохає його, але є рештки гордості якісь, правильно?" - розмірковує Могилевська про образи у їхньому танці.

"Я його просила: "Влад, ну ти хоча б поцілуй мене в щоку, щоб я розуміла, як це буде!" У підсумку я тренувалася на своєму директорі, тому що ми обоє дуже соромилися. Влад знімав на камеру, а я все випитувала: "Ну дивися, ну дивися, от так буде, от так, так?!" - продовжує співачка.

Оцей потужний поцілунок, як зізналася Наташа, вона репетирувала на своєму директорі. Бо вони з Владом соромилися

Як запевняє Наталка Могилевська, усі репетиції проходили тільки на словах. Дійшло навіть до таких деталей: "А де буде твій ніс у цей час? Де будуть твої руки? Мені що, от так стояти і чекати твого поцілунку?"

"Він відповідає: "Ти не чекай, а дивися в іншу сторону!". Загалом, це було дуже смішно!", - згадує артистка.

Яма сам напросився на ляпас: хотів по-людськи, натурально - і отримав

Про ляпас також окремі домовленості були. "Адже він мене попереджав: "Ти мене тільки вдар нормально, по-людськи!". Я кажу: "Тобі ж боляче буде!". Він: "Ні, ти давай, зроби все натурально!". І я так вмазала! Він стояв у моїй помаді - мені його так шкода було, дійсно. Але ми зіграли як справжні актори", - виправдовується Могилевська.

При цьому у житті Могилевську і Яму, як стверджує батько танцюриста, пов‘язує ніжна дружба.

"Насправді їх пов‘язує ніжна дружба. Наташа навіть сама сказала, що Влад настільки чистий та світлий, настільки м‘який та щирий, що поряд із ним вона сама, "вередлива, гадка, химерна Могилевська" стає чистішою і світлішою", - зізнався днями батько Влада Микола Петрович.

Батько Влада запевняє, що між сином і Наталкою - тільки дружба. Однак якщо Яма-молодший надумає взяти її за дружину, батьки не заперечуватимуть

А от на питання, чи бачить Яма-старший Могилевську у своїх невістках, він відповів:

"Наташа - дуже хороша дівчина, і якщо сину буде з нею комфортно, якщо він прийме таке рішення, ми будемо тільки "за".

До речі, Могилевська вже кілька разів навідувалася у гості до Ям. А батьки Влада, Микола Петрович та Любов Миколаївна, встигли потоваришувати з мамою Наталки.

Тому хто знає, родинами вони вже товаришують. До того ж, як зізнався батько танцюриста, Влад зараз вільний...

З матеріалами "Screen Media" та "Сегодня", прес-служби "1+1" та Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів