У Рудницької рецидив. Вона знову прикута до ліжка

19 серпня 2008, 16:28
Після того, я к у 2004-му році телеведуча Анжеліка Рудницька опинилася у ліжку паралізованою, хвороба на якийсь час її відпустила. Однак нещодавно стало відомо, що недуг знову заважає співачці спокійно жити.

"Кілька років мій стан був взагалі-то непоганим, але цього року сталося нове загострення. Вже більше двох місяців я знову не ходжу. Останній раз на вулиці була на початку літа", - розповідає Анжеліка в інтерв‘ю "Українському музичному порталу".

Таким чином, за словами артистки, наразі скасовані усі концерти за її участю. А видання нового музичного альбому і його презентація знову відкладені до її одужання.

Рудницька: "Вже більше двох місяців я знову не ходжу"

"Гастрольну діяльність замість мене продовжують мої картини. За цей час відкрилося кілька моїх виставок у різних містах. Сьогодні відкривається виставка у Голландії. Усе це без моєї присутності. Виставки у Франції, Бельгії і на Кіпру перенесені на більш пізні терміни, до мого видужання. Усі, як бачите, вірять, що воно рано чи пізно настане, і це вселяє оптимізм", - каже Рудницька.

"Ще одним джерелом оптимізму, як і в 2004 році, коли я також хворіла, є Олімпійські ігри (бачите, я хворію тільки в олімпійські роки). Мені, як спортсменці, фізично передається налаштованість на перемогу українських олімпійців, їхній адреналін, їхнє бажання перебороти труднощі. Тож я їм вдячна за їхні успіхи", - додає вона, не втрачаючи оптимізму.


Анжеліка - оптимістка. Не ходить, зате є час на Олімпійські ігри та творчість

Єдиний плюс у всій цій історії, за словами Анжеліки, це те, що за час хвороби вона створила як ніколи багато художніх робіт. До речі, за "український етно-модерн" в образотворчому мистецтві Рудницька вперше серйозно взялася під час минулої хвороби у 2004 році.

"Зараз у моєму активі близько 100 робіт і, сподіваюся, усі вони незабаром будуть виставлені у Києві", - поділилася вона надіями.

"Ну і не менш важливо, у мене знову з'явився шанс уточнити список своїх друзів, як це завжди буває у моменти важких випробувань", - іронічно зауважує Анжеліка.

"У мене знову з'явився шанс уточнити список своїх друзів..."

Нагадаємо, вперше хвороба Рудницької гостро заявила про себе наприкінці весни 2004 року. Тоді телеведуча і співачка більш ніж на рік опинилася виключеною зі звичайного життя.

"При цьому півроку я була паралізована повністю, а півроку забрала важка і довга реабілітація", - розповідає Анжеліка.

Причин того, що Рудницька виявилася прикутою до ліжка, називають кілька. Одна - це системне ослаблення організму після кількамісячного туру по Україні, Росії, Білорусі, Литві, Латвії, Естонії та Угорщині. Тоді концерти були практично щодня, і щодня переїзди або перельоти.

Водночас другою можливою причиною називали спортивні травми Рудницької, на які вчасно не звернули достатньо уваги або не до кінця вилікували. Нагадаємо, свого часу Анжеліка активно займалася дзюдо. У співачки, за її словами, навіть були непогані результати і реальні перспективи, але вона вибрала інший шлях.

Фото Дмитра Амідова, фото "УНІАН", з сайтів http://www.ukrcenter.com/ та http://www.navsi100.com/

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів