Фома з "Мандрів" відірвався поруч з геями та вбивцею-збоченцем

20 серпня 2008, 14:22
Початок серпня фронтмен гурту "Мандри" Фома провів у романтичній Греції. Щоправда, романтика була подекуди екзотичною, а подекуди й екстремальною.

За два тижні свого середземноморського відпочинку вокаліст встиг позависати з геями та стати свідком ловів кривавого божевільного вбивці.

Зробивши перерву між напруженою концертною і студійною роботою над новим альбомом групи, Фома з друзями відвідав Афіни, пише "Starlife".

Обов‘язковими пунктами привалу стали також найпопулярніші острови грецьких Кіклад - Санторіні, Міконос, Парос та Антіпарос.

"Санторіні - один з найдорожчих курортів світу вразив найбільше! Цей острів вулканічного походження - справжній рай. Надзвичайна природа, чисте море, щедре сонце, вино, яке зроблено з місцевого винограду, морська кухня, казкові пейзажі торкнули душу", - зізнається вокаліст популярної української групи.


"Щоправда, саме у час нашого перебування на Санторіні там сталася нереальна жахлива історія: якийсь чоловік через ревнощі вбив свою дівчину, відрізав їй голову і ходив з цією головою по вулицях. Під час затримання його поліцією була стрілянина і поранені. Ця історія шокувала всю Грецію. Звичайно шоковані були і ми", - лякає своїми історіями Фома.

"На Міконосі, улюбленому місці відпочинку зірок світового шоу-бізнесу та секс-меншин, ми жили в одному готелі з Чіком Коріа та відвідали знаменитий Super Paradise Beach, де пили пиво і мохіто та відірвались на пляжній дискотеці. Кількість геїв на один квадратний метр була нереальною. Екзотично!" - розповідає музикант.

Встиг Фома і Парос та Антіпарос на квадроциклі об'їздити, і відвідати найдавніші у світі сталактитові печери. І, звісно, не обійшлося без Афін. Фома і Ко побували в Акрополі, храмі Зевса, на першому олімпійському стадіоні.

Причому за зізнанням вокаліста, вражень було настільки багато, що Фома навіть написав декілька віршів і нову пісню "Евхарісто, Еллада!"

За матеріалами "Starlife"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів