Падіння Юлії Тимошенко, або Каблуки-"вбивці". ВІДЕО

1 вересня 2008, 11:58

Прем‘єр Юлія Тимошенко впала "у ноги" шахтарям. Причому зробила це леді Ю не свідомо і без пафосу, а - не повірите - випадково.

Епохальне падіння прем‘єрки у білому можна було побачити у Луганську, на святі, присвяченому Дню шахтаря.

Останнім пунктом луганського візиту Тимошенко став її виступ на святковому концерті на стадіоні "Авангард". Саме туди автобусами звезли жителів шахтарських містечок Луганської області.

Десь у середині концерту ведучий оголосив виступ прем'єр-міністра. Зачувши, що її вже просять, Юля Володимирівна у супроводі глави Мінвуглепрому Віктора Полтавця виплила з VIP-ложі і попростувала до сцени.


Леді Ю мала пройти через футбольне поле червоною килимовою доріжкою. У той час, як на трибунах хто радісно кричав, хто освистував жінку з косою, остання обома руками енергійно махала людям.

У цьому білому літньому пальто "Луї Віттон" колекції 2005-го у липні того ж року Тимошенко "ходила у поле"

Далі розвиток подій отримав дві версії.

Як пише "Сегодня", Тимошенко раптом спіткнулася, і, не втримавши рівновагу, впала. За версією ж газети "Коммерсант-Украина", впасти прем‘єрці допоміг Полтавець. Саме він спіткнувся і спробував втриматися на ногах, вхопившись за Тимошенко.

Однак, Юлія Володимирівна, як то кажуть, "не винесла тяжкої долі", і, отримавши потужний поштовх, похитнулася й приземлилася на землю.

Та "врагу не сдается наш гордый варяг": Тимошенко піднялася, обтрусила костюм, поправил зачіску, взула туфлі, що злетіли з ніг, і пішла далі.

"Це ще одне підтвердження тому, що на каблуках ходити небезпечно. Мені багато разів це говорили. Але так вже трапилося", - пожартувала у мікрофон Тимошенко.

А оскільки "show must go on", то, подолавши легке схвилювання і, напевне, біль у декількох м‘яких місцях, "залізна леді" Тимошенко продовжила свій виступ. Назад по червоній доріжці вона верталася вже під руку з охоронцем.

ВІДЕО ДИВІТЬСЯ ТУТ:

Відео з сайту http://www.liveleak.com/

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів