Луценко не каратиме військових, які билися з зятем Тимошенко

3 вересня 2008, 13:22

Все тече, все змінюється. Люди, які нещодавно називалися "правопорушниками", - тепер лише громадяни, чиї дії цілком правомірні.

Так, військовослужбовців, яких зовсім недавно звинувачували у застосуванні грубої фізичної сили щодо Євгенії Тимошенко та її чоловіка Шона Карра, фактично виправдали.

Про це стало відомо після прес-конференції міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в Одесі, пише "Українська правда".

Там, "Юра-термінатор" заявив що військова прокуратура визнала правомірними дії військовослужбовців внутрішніх військ МВС щодо зятя прем'єра Шона Карра.


"Військова прокуратура зробила висновок про правомірність дій службовців внутрішніх військ (під час інциденту)", - сказав Луценко.

Як раніше писав ТаблоID, цього літа зять Тимошенко разом зі своєю дружиною Женею вляпався у скандал із рукоприкладством.

Коли 20-го червня Шона і Євгенію не пустили на одеський пляж "Ланжерон", парочка, за свідченнями очевидців, повелася агресивно і полізла у бійку. Щоправда, військовослужбовці, за свідченнями Карра, також осторонь не стояли і пустили у хід кулаки й "залізо".

Луценко назвав дії військовослужбовців, з якими бився Шон Карр, правомірними

Тепер, говорячи про "фізичну перепалку" між VIP-байкерами та МВС-никами, Луценко каже, що "спостерігалися емоційні дії з обох боків, але вони не попадають під кримінальну відповідальність".

"На даний час на розслідуванні інцидента можна поставити крапку", - запевнив Луценко, пише "Сегодня".

Тож у справі зятя Тимошенко поки поставили крапку

І це при тому, що раніше МВС повідомляло:

"За попередніми даними службового розслідування і висновками судово-медичних експертиз з'ясувалося, що військовослужбовці внутрішніх військ МВС України, перевищивши службові повноваження, невмотивовано застосували грубу фізичну силу щодо Шона Карра і Євгенії Тимошенко, завдали їм тілесні ушкодження, чим спровокували конфлікт".

Фото "Сегодня" та газети "Новая", а також фото з офіційного сайту Юлії Тимошенко і "The Associated Press"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів