Мейхер розповіла, як її хотіли посадити на транквілізатори

11 листопада 2008, 16:14

Екс-"ВІА-Гра", а нині телеведуча й сольна співачка Надя Мейхер-Грановська не любить жовту пресу і терпіти не може примітивні питання. А ще колись Надюша не любила літаки. Та ж так сильно, що довелося ходити до психолога.

Депресія на ґрунті страху літаків у артистки розпочалася ще у 2005-му році. Про це вона розповіла у програмі "Зіркові драми" на Новому каналі, пише "Комсомольська правда в Україні".

Якось красуня "ВІА Гра" мала летіти на гастролі у Лос-Анджелес. Коли всі вже готувалися до посадки, з Мейхер відбулося щось незрозуміле - вона не могла змусити себе піднятися на борт.

Екс-"ВІА-Гра" Надя Мейхер розповіла про свою хворобу

"Коли я їхала в аеропорт, у мене виникли якісь страхи. Я думала, що літак розіб'ється. Уявляючи ці картини, питала себе, що буде тоді з моєю дитиною...", - розповідає про свої страхи співачка.


У літак тоді Надя все ж таки сіла, але усі 16 годин перельоту перебувала у стані паніки. Причому подібна ситуація стала повторюватися. Оточуючі вже навіть почали помічати, що у Мейхер - глибока депресія.

"Мені нічого не допомагало - ні снодійне, ні заспокійливе..," - згадує Грановська.

Співачці нічого не допомагало - ні снодійне, ні заспокійливе

"Потім мені порадили антидепресанти та транквілізатори, але я зрозуміла, що добром це не скінчиться..," - додала вона.

Причому Мейхер впевнена, що фізична недуга так просто не з'являється і це було закладено від початку, а потім почало наростати. "Аерофобія не з'являється зі стелі. Завжди йде ланцюгова реакція і якщо не вирішувати проблему, вона тільки збільшиться", - каже вона.

"Коли було вже зовсім погано, я звернулася до психолога", - розповіла Надя.

За деякий час, вже через кілька тижнів спілкування з лікарем Мейхер перестала боятися літати. Та як не одне, то інше: у цей час співачка задумалася про вихід з "ВІА Гри".

Наді вже радили антидепресанти та транквілізатори, але вона обрала психолога

"(Продюсери гурту) запитували, чи не закохалася я. Я відповідала, що - так, закохалася у життя!" - згадує Мейхер.

Щоправда, інколи це життя чи якісь його моменти Наді , схоже, псує жовта преса. Особливо, коли на неї ставлять клеймо персонажа жовтухи. Про це вона розповіла в інтерв‘ю "Дусі", згадуючи про свою оперну кар‘єру.

"Доходиш висновку: потрібно створити собі рамки - поширювати інформацію про себе тільки в ексклюзивних журналах. Але тобі кажуть: "Куди ти прешся зі своєю оперою, на тобі ж клеймо". Яке клеймо?" - засмучується Мейхер.

А ще на Мейхер ставлять клеймо

"У людей твердий стереотип. З жовтого формату я давним-давно виросла, і мені не цікаво давати такі інтерв'ю. А до більш високих кіл не підпускають, кажуть про якесь клеймо", - веде далі вона.

При цьому Мейхер додала, що засмучується, коли у розмові з журналістами "зачіпаються жовті сторінки" або їй ставлять поверхневі питання. Наприклад: "Чому ви пішли з групи?", "Чому ви обстригли волосся?".

"Такі питання мене дійсно пригнічують. Якщо журналіст - як правило, це чоловік - починає перегинати палку, тоді з мене, з жінки, виростає злий дядько, і я ставлю людину на місце", - попереджає Мейхер.

Іноді з екс-"ВІА-Гри" виростає злий дядько

Тож якщо ви хочете побачити, як з тендітної Наді виростає злий дядько, ви знаєте - як це зробити.

Фото "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів