Ющенко Черновецькому з любов‘ю, або 5 мільйонів у подарунок

25 листопада 2008, 20:28

Коли у вівторок мер Києва Леонід Черновецький зустрівся з журналістами, він одразу заявив: "Я щасливий тим, що моє життя склалося".

Таким повідомленням міський голова планував потішити киян у свій день народження. 25-го листопада столичному "мер"-сіанину виповнилося 57.

"Я приймаю привітання і, на жаль, більше нічого не роблю. Але це дуже важливо для киян. Вони мають знати, що їх поважають", - запевнив Черновецький, розповівши також, що цілий день кияни йому "дзвонять, дзвонять, дзвонять у кол-центр".

Вітали Леоніда Михайловича не лише "найдорожчі для нього люди, кияни". Так, із днем народження привітав мера президент Віктор Ющенко.


"Лежить його видатне привітання, і я його сприймаю - воно щире, воно написане з любов‘ю. Мені приємно, що у ньому є слова про те, що я добре виконую свій громадянський обов‘язок", - поділився приємністю Черновецький.

Черновецький впевнений, що Ющенко писав йому щиро і з любов‘ю

Він також додав, що усі подарунки, ціна яких перевищує сотню доларів, будуть відправлені до музею і стануть набутком киян.

"Запевняю вас, що сьогодні у мене буде подарунків мільйонів на п‘ять доларів, і всі вони будуть у музеї", - сказав він.

Черновецький з дружиною та онукою Алінами

Водночас Черновецький відзначив, що сам нічого дорогого поважним посадовцям чи послам ніколи не дарував. "Тому що кияни можуть на мене образитися... Я їм дарую види Києва", - пояснив він.

Коли ж мера спитали, які саме подарунки йому хотілося б отримати, він перейшов на сентименти.

"Ну я хочу сказати, що головний подарунок для мене - це мої онуки. Їх четверо у мене, усі вони Льоні та Аліни на честь моєї дружини і на мою (мене поважають), окрім одного Вані, який має прізвище мого зятя Супруненка, депутата Київради. Це головний подарунок, їхня любов до мене, я їх страшенно люблю", - розчулював пресу Черновецький.

Окрім того, онучка Аліна, яка також була присутня на зустрічі з журналістами, подарувала діду "свій чудовий ніжний поцілунок"

"І збрехала, що вона любить мене більше, ніж бабусю. Бо насправді вона любить бабусю більше", - додав Черновецький, посміхаючись.

Заради дня народження онучка Черновецького його обманула

"Моя дружина віддала мені 30 з лишком років свого життя, вона дівчина моєї мрії. Я зустрів її, коли їй було 17 років. Вона завжди про мене турбувалася і ніколи не дорікала мені у тому, що ми жили дуже бідно. У нас нічого не було. Хоча вона з дуже багатої родини. Отакі справи..," - чомусь занурився у спогади Леонід Михайлович.

"Фото з любов‘ю"

За його словами, дружина Аліна Айвазова подарувала йому "своє життя".

"Ви знаєте, дуже важко вибрати подарунок, коли з 17 років я зустрічалася і вийшла заміж і любила завжди одного свого чоловіка. І обрати подарунок такій забезпеченій на сьогоднішній день людині було складно. Я не люблю подарунок розцінювати як щось матеріальне і я йому подарувала мою фотографію разом з Аліночкою. Ось у цій фотографії дуже багато любові. Я йому подарувала свою любов", - розповіла про свій подарунок чоловікові сама "принцеса Айвазова".

Як поділився Черновецький, подароване фото стоятиме у його кабінеті, просто перед його очима, поруч з його покійною мамою.

А розказати, про які саме подарунки мріяв нинішній голова столиці у дитинстві, він особливо не зміг.

"Подарунки... найзвичайнісінькі. Але головне - це серця людей, які були дуже до мене добрі. У 7 років я загубив 5 рублів, які мама дала мені на молоко. Їх віддала мені даром жінка, яка сама мала потребу у грошах. Це були останні її гроші, а був це початок місяця. Я не знаю, як вона жила цілий наступний місяць..," - згадує він.

"Зараз я її розшукую, і вона буде на моєму забезпеченні до кінця своїх днів. І після мене вона буде отримувати мою повагу, як і сотні людей, які мені допомагали..," - пообіцяв Черновецький.

Взагалі, мер чекав мільйонів на п'ять у подарунках

За його словами, він завжди молиться, "щоб бог дав йому можливість вижати з себе усе до останнього..."

Фото КМДА та newsru.com


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів