Сексі подружка Кличка розкрутилась без пупка

26 листопада 2008, 16:31
Фізичні огріхи - зовсім не перешкода для того, щоб бути щасливим або й стати зіркою. Так сталося у випадку з подружкою українського красунчика-боксера Володимира Кличка.

Кароліна Куркова, попри відсутність такої, здавалося б, звичної для людини, частини тіла, завоювала перші сходинки модельного олімпу.

У цієї сексі чешки на місці пупка - не впадинка або опуклість а рівна шкіра зі шрамом.

Причому, як пише "Блік", західні бульварні газети говорять, що у зірки-моделі рідкісна аномалія. Мовляв, пупок просто сам по собі заріс у дитинстві. Або ж Курковій колись дуже давно зробили якусь операцію на животі.

Чеська красуня Кароліна Куркова "загубила" свій пупок

Цікаво, що на фотографіях з якихось рекламних компаній на тілі Кароліни дивним чином таки з‘являється пупок. Причому на різних світлинах і пупок різний. Десь у він кругліший, десь глибший, десь більший, десь менший.


А це, вочевидь, чудеса фотошопу
Кілька чудес фотошопу

"Пацієнти без пупка зустрічаються дуже рідко. Це може бути наслідок операції при пупковій грижі або результат хірургічного втручання при патологіях черевної порожнини", - роз‘яснює газеті хірург центральної поліклініки Дарницького району Києва Дмитро Василенко.

"Але після цього залишаються тканини, з яких пластичний хірург легко може сформувати пупок. Я здивований, що топ-модель до цього не вдалася. Напевно, було вирізано багато тканин живота включно з пупком. Так, що просто не було з чого ліпити пупок у звичному для нас вигляді", - додав він.

За словами хірурга, це може бути тому, що вирізали пухлину (доброякісну або ракову), а разом з нею й уражені тканини навколо. А можливо, це є просто наслідком невдалого пірсинга. Коли через сережку в пупку виникло запалення, а потім нагноєння.

І знову справжня Куркова
Фото " Vanity Fair ", picamatic.com, ljplus.ru, фото John Shearer, Steve Granitz Wireimage (Reuters), а також фото з сайтів www.theimproper.com, www.globalart.pl, potomodel.blogspot.com, www.wallpaperpimper.com, www.virginmedia.com, swink.blogspot.com, www.meandisis.com, thefashionspot.com
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів