Коронна страва від Тимошенко - це варені яйця та бульйон з них

2 грудня 2008, 11:22

27-го листопада прем‘єр-міністру Юлії Тимошенко виповнилося 48 років. 10 з них її прес-секретарем працював нині депутат Віталій Чепінога.

Після стількох років свою шефиню-прем‘єрку Чепінога характеризує як єдиного з українських політиків, хто "...завжди відповідає на sms-ки та може відправити mms-повідомлення".

У нещодавньому інтерв‘ю "Фактам" Віталій розповів про історію появи "Louis Vuitton" в житті Леді Ю, переселення душ та її схожість з Евітою Перон, кулінарні здібності та забобонність.


"У неї, як і більшості людей, вочевидь, є якийсь набір прикмет, але без фанатизму. Гороскопів не креслить, до чорних котів ставиться індиферентно, через плече на засіданнях Кабміну не плюється..," - заспокоїв Чепінога, говорячи про прем‘єрку.

Віталій Чепінога десять років був близький з Тимошенко

Натомість ситуація із кулінарними талантами у Юлії Володимирівни плачевна. Готувати нібито й вміє, але, так би мовити, не любить.

"Один жіночий журнал колись запропонував Юлії Володимирівні вести рубрику щось типу "рецепти від прем'єр-міністра". Але ідея загинула в зародку, оскільки прем'єр зізналася, що її рецептів вистачить максимум на два номери: дві страви, які вона може легко приготувати, це... варені яйця та бульйон з них", - видав "конфіденційну інформацію" депутат.

А от гарно вдягатися Юлія Володимирівна і може, і любить, і вміє. Щоправда, як запевняє Чепінога, її прихильність до бренду "Louis Vuitton", м'яко кажучи, злегка перебільшена ЗМІ.

Тимошенко варить яйця і носить "Louis Vuitton"

"Якщо почитати нашу жовту пресу, складається враження, що прем'єр-міністр вже народилася у Віттоні. Насправді, цю марку одягу їй порадила журналістка з Австралії, яка була присутня на фотосесії Юлії Володимирівни журналу "Elle", - розповідає він.

За словами депутата, саме на обкладинці "Elle" у 2005-му Тимошенко вперше з'явилася у костюмі "Louis Vuitton".

"До речі, редакція журналу помилилася у розрахунках і привезла сукню на два або три розміри більшу. Тому на тій знаменитій фотографії Юлія Тимошенко зі спини - вся у шпильках, скріпках та прищіпках..," - згадує Віталій.

Як запевняє Чепінога, у Тимошенко досягла того політичного рівня, коли може собі дозволити бути не схожою ні на кого. "Хоча особисто я знайшов досить багато спільного між Юлією Тимошенко і Марією Евою Дуарте, більш відомою під ім'ям Евіти Перон", - додає він.

"Є в цій історії навіть щось містичне. За деякими даними, Евіта вірила у переселення душ і знала, що повинна втілитися у новому житті через вісім років. А Юлія Тимошенко народилася рівно через вісім років після смерті Евіти... Коли я розповів про це Юлії Володимирівні, то вона зізналася, що їй стало трохи моторошно..," - веде він далі.

Душа Евіти Перон переселилася у леді Ю?

Чепінога проводить паралелі між Тимошенко та Евітою не у розрізі політичних поглядів, а у характерах, залізній волі, завзятості та "нелюдській інтуїцію".

"Тож про паралелі. Їх можна знайти вже в самому образі. Наприклад, Евіта Перон носила косу, яку їй порадила Коко Шанель. Це, звичайно, не коса Тимошенко, але певна подібність є", - відзначає він зовнішню схожість цих жінок.

Обидві жінки - з косою

Далі Чепінога називає Юлію Володимирівною закінченим і абсолютно невиліковним трудоголіком, якому тимчасові невдачі лише додають сил та енергії.

"На розкладачці не спить, але рідко йде з Кабміну раніше опівночі. З нею працювати цікаво, але досить важко. Для її енергії потрібні кілька укомплектованих команд, що працювали б вахтовим методом - доба через три..." - каже свою думку екс-прес-секретар жінки з косою.

"Іноді вона каже, що їй все це набридло і дуже хочеться відпочити. Але я ж знаю, що це не так. Вона ніколи не вміла і не вміє відпочивати. Для неї відпочинок - тягар", - запевняє Чепінога.

За його словами, засмучувати модну прем‘єрку - "досить складне і почасти небезпечне заняття". Найбільше ж Юлія Володимирівна не любить, коли чогось не знає, переживає, коли щось іде не так, як очікувалося, або коли не одержує очікуваний результат.

Юля Володимирівна - закінчений, невиліковний трудоголік
Юля Володимирівна релаксує

Вдома У Тимошенко, як запевнив Чепінога, є досить ґрунтовна бібліотека, багато філософської літератури. Проте й Інтернетом прем‘єрка не гребує.

"Звісно. Вона дуже цікавиться, що говорить і думає інтернет-народ на різних форумах. Сама Юлія Володимирівна, звичайно, туди не пише, але прекрасно знає, чим "юльки" відрізняються від "нульків", і хто такі "wolter" або "гіпофіз", - розповів він, згадавши ніки інтернет-користувачів форуму "Української правди".

А ще, запевнив Чепінога, Юля Володимирівна так і не кинула бігати. Причому, за його даними, практично щоранку вона пробігає справжній крос - десять кілометрів. Так і живе.

Фігура Тимошенко - результат щоденних 10-кілометрових кросів?

Фото з Олександра Прокопенка з офіційного сайту Юлії Тимошенко, фото "Тут і Там", фото "ELLE", benkalt

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів