Телеведучий Анатолій Єрема підтримує геїв кіном

4 грудня 2008, 14:58

Один з небагатьох "публічних" геїв українського шоу-бомонду Анатолій Єрема продовжує підтримувати одностатеве кохання. Цього разу він брав участь у демонстрації фільму на гей-лесбі тему "Схід/Захід - Секс і політика".

"Проти цих фільмів було дуже багато протестів. Люди протестують, не бачачи картин, думаючи, що це пропаганда. Це ніяка не пропаганда. Фільми розповідають, як жити таким людям, як вирішувати проблеми, якщо тобі судилося кохати інакше", - пояснює, співпереживаючи проблемі, Єрема, пише "Дуся".

Ведучий програми "Документ", 48-річний Анатолій впевнений, що необхідно підтримувати у людей нетрадиційної орієнтації віру в себе, допомогти розібратися із проблемами, які у них є.

Нічний телеведучий Єрема підтримує тих, хто "кохає інакше"

Нагадаємо, сам Єрема раніше був собі звичайнісіньким чоловіком - одружився у 20 років зі звичайнісінькою жінкою, "народив" дочку й сина, та ще й прийомну дочку виховував. І було так до 34 років. А потім раптом бац - і перемкнуло.


"Перед зміною долі я ні в кому не розчаровувався. З жінками у мене було все добре. З дружиною я прожив 12 років. Жили ми по-різному, але, головне, мені є що згадати. Просто якоїсь миті я зачарувався представником своєї статі. Всередині мене щось переключилося, і я почав любити чоловіків", - зізнавався рік тому в інтерв‘ю "Бульвару Гордона" Толік.

До 34 років був собі Антаолій звичайнісіньким чоловіком, а потім бац - і перемкнуло

Причому, за його словами, особливої різниці між коханням до жінок і до чоловіків немає: "У першу чергу ти кохаєш людину. У любові, яку я відчував до жінки і яку відчуваю до чоловіка, я не знаходжу великих відмінностей. Любов є любов. Вона послана тобі, і ти проектуєш її на іншого".

Як зізнався телеведучий, щойно він усвідомив свою гомосексуальність, він відчув і страх, і якусь невизначеність.

"Спершу навіть не знав, як з цим жити. Оскільки все відбулося зненацька, я довго, не один рік, не міг розібратися у собі. Але зрештою зрозумів, що це не моя вигадка, примха або мара. Що це міцно сидить усередині мене і мені властиве", - розповідав він тоді.

Єрема: Особливої різниці між коханням до жінок і до чоловіків немає

А ще Єрема впевнений, що сексуальна орієнтація має бути в радість: "Якщо їм (геям) хочеться поцілуватися на вулиці, хай цілуються! Це проблема тих, кому це не подобається!.. "Коли мені сильно хочеться, я так і роблю!"

І якби в Україні узаконили одностатеві шлюби, то Анатолій, за його словами, першим би став у чергу бажаючих одружитися зі своїм гей-коханцем.

Поділився відомий ведучий і міркуваннями на рахунок кризи. Каже. Його вона не дуже торкнулася:

Якби в Україні узаконили одностатеві шлюби, Єрема одружився б першим

"Фінансово наразі - ні. Тьху-тьху-тьху. Морально - звичайно. Якщо звільняють твоїх друзів, твоїх давніх знайомих, якщо у них усіх проблеми, якщо ти це постійно обговорюєш - це, звісно, нелегко".

Але сам він продовжує працювати і запасних "аеродромів" поки не шукає. "Якщо людина впевнена в тому, що вона не пропаде, то навіщо шукати?" - питається він.

І запевняє, що в принципі, не цурається будь-якої праці й йому не принципово світитися у кадрі - може робити й іншу роботу. Наприклад, піти працювати перекладачем - для нього це не буде проблемою.

Фото "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів