Духовна Власова живе без сексу 4 роки і шукає чоловіка по дупі

9 грудня 2008, 14:08
Екс-дружина продюсера "ВІА Гри" співачка Євгенія Власова запевнила, що для неї головне - духовність, але у чоловікові дивиться передусім на зад.

"У мене вже багато років немає коханого. Для мене секс без кохання не існує. Тому чотири роки, відтоді, як розлучилася, ніхто мені не приносить каву у ліжко", - шокує своїм зізнанням Власова, підтверджуючи, що 4 роки утримується від сексу.

"Ну так! Кажуть, це шкідливо для здоров'я. Я розумію, але важливіша духовність", - додає вона "Бліку".

Власова проміняла секс на духовність

Тож наразі - чоловіки, увага! - Женя чекає на свого принца. "Хочеться відчувати, що я кохана. Мій погляд і душа шукають того єдиного й неповторного", - ділиться емоційна співачка.

При цьому, на питання яким має бути її обранець, духовна Власова відповідає: "Зовні - це красива попа у першу чергу. Вузькі стегна. Накачані груди".


Власне, відповідь жіночки на питання, коли вперше вона мала секс, не додає її образу духовності.

У чоловікові для Жені головне (зовні) - гарна дупа

"У 21 рік. І тільки тому, що мій молодший братик дражнив старою дівою", - просто зізнається Власова.

До такої духовності і розважливості Євгенії додаються до всього ще й комплекси.

"От буду за кордоном, обов'язково зайду (у секс-шоп). У Києві якось незручно. Усі впізнають, і спрацьовують комплекси", - каже вона.

Натомість спати оголеною Євгенія може без проблем, хоч у цьому комплексів немає.

Перший секс у Власової був через рідного брата

"Оголеною. Ще у 18 років не уявляла, як так можна. А зараз я сформувалася як жінка, побувала у шлюбі, щось змінилося", - пояснює вона свою нічну оголеність.

А от еротичні сни Жені доводиться викликати штучно - лавандовими подушечками. Так, на питання, чи сняться співачці еротичні сни, вона відповіла:

"Було одного разу. Люблю лаванду. У ліжко купила ароматну подушечку зі збором трав. У першу ж ніч мені наснився досить еротичний сон. Вранці прочитала на етикетці про збудливу властивість. Однак спрацювало це лише першої ночі".

Женя не ходить по секс-шопах через комплекси

Одне добре - любить себе Євгенія. І, якщо, за словами Власової, у її тілі чоловікам дуже подобається її "сексуально приваблива попа", то їй подобається все тіло.

Фото "Бліка", "М1", "Ліга.NET"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів