Черновецький: "Я - космонавт, абсолютно реальний"

15 січня 2009, 17:32
Представляючи загалу свою колекцію ікон у четвер, мер Києва Леонід Черновецький зізнався, що він - "реальний космонавт".

Окрім того, столичний майстер ляпів запевняв журналістів, що Діва Марія - то київська бабуся, а Ісус Христос - київський дідусь. І додав, що у вранішній молитві, молиться і за кохану Юлію Тимошенко, і за коханого Віктора Ющенка...

"Сьогодні у черговій молитві вранішній, де я молюся і за коханого мною прем‘єр-міністра, і за коханого мною президента України, і за його оточення, Господь-Бог мені сказав.., поціливши мені просто у серце: "Дивись, Леоніде, це твоя головна задача... піклуватися про бабусь і дідусів", - поділився, вочевидь, почутими голосами Леонід Михайлович.

При цьому він додав, що у любові до бабусь вже зізнавався і їх обожнює. А демонструючи журналістам колекцію ікон, він казав:

Черновецький їздить на "Роллс Ройсі" та молиться за Тимошенко і Ющенка

"Якщо ви придивитеся, то в українському виконанні Свята Марія виглядає по-своєму, вона виглядає інакше. На кого вона схожа? Я гарантую, що вона схожа на київську, на українську бабусю, яку я люблю, більше всіх на світі! Це чиста правда!"


"Що стосується матері Марії... Вона добра. Сто процентів, коли малювали з неї ікону, вона вже була на пенсії..," - заявив мер Києва.

Також Черновецький пообіцяв, що буде піклуватися про неї все своє життя. "...Вона не буде платити по підвищених ставках за тарифи. Вона буде їздити безкоштовно на всіх видах комунального транспорту. Я це їй обіцяю у вашій присутності", - підкреслив він.

"Що стосується Ісуса Христа. Сто процентів це київський дідусь! Сто процентів це український дідусь. Жодній іншій країні він не належить. Я це знаю точно", - добив журналістів Черновецький черговою заявою.

"Що стосується Ісуса Христа. Сто процентів це київський дідусь!"

Як розповів столичний "Космос", одні ікони, представлені на експозиції, він колись купував по 50 тисяч доларів, інші по 25, по 30 тисяч. За його словами, сьогодні ця виставка має ціну приблизно порядку 500 тисяч доларів. А дві з них взагалі назвав безцінними.

А "контрольним ви стрілом у голову" стала заява Черновецького про те, що він - таки космонавт. Так, відповідаючи на питання "без подвоха", що робитиме мер із подарованою йому ділянкою на Місяці, він відповів:

"Я обожнюю Україну. Я не хочу місяця - те, що мене називали космонавтом - ви мене бачите: так, я - космонавт, абсолютно реальний! Все, що я вигадав - усе буде втілено у життя".

"Я - космонавт, абсолютно реальний!"

"Дівчино, я теж без подвоха. Поки що я супутників не планував запускати на місяць. Але найближчим часом ми це розглянемо, на сесії приймемо, і ви перша туди полетите", - додав потім Черновецький.

"Світ гарний я це вам гарантую, але красивішої за мою батьківщину Україну жодної країни немає", - розчулено завіряв Леонід Михайлович.

"Крім того, у мене були раніше хобі: я рибу ловив, фотографував. Зараз я це дуже рідко роблю. У мене дуже мало часу. Але недавно я відпочивав, і у мене маса фото", - розповів він.

І додав, що, на жаль, у столиці його не було 10 днів, тому ситуація погіршилася. "Без мене нічого хорошого в Києві відбуватися не може, ви ж знаєте", - додав Черновецький.

Скромний Черновецький: "Без мене нічого хорошого в Києві відбуватися не може, ви ж знаєте"

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів