Черновецький пересів на "Rolls Royce", або Крихітка на мільйон доларів

8 грудня 2008, 11:28

Обличчю міста Києва Леоніду Черновецькому видали нове посвідчення. А за те, що мер перестрибнув на новісінький "Rolls Royce", його підколюють у рідній мерії.

"Мер купив Rolls Royce в одному з автосалонів Києва. І тепер Леонід Михайлович їздить на ньому на роботу. От і зараз його машина стоїть під вікнами мерії", - розповіло джерело в КМДА "Комсомольській правді в Україні".

Як запевняє видання, шикарне вишукане авто обійшлося Черновецькому в 1 000 000 доларів. І вже кілька днів Леонід Михайлович маячить по столиці на своєму новому "коні".

Та от тільки у рідній КМДА не всі радіють за мера. Через свою нову покупку Черновецький став об‘єктом для кепкування. Його опоненти, як пише газета, єхидно зауважують, що, може, у когось і криза, але тільки не у мера.


Люди з наближення Черновецького на це відповідають, мовляв, міський голова не бажає їздити на таких самих авто, як і його заступники. Тому й пересів на понтовий "Rolls Royce".

У Черновецького тепер "Rolls Royce" за мільйон баксів

Що ж сталося зі "стареньким" "Майбахом" вартістю близько 900 000 доларів Леоніда Михайловича наразі невідомо. Можливо, просто відійшов на відпочинок до колекції мера. Адже подейкують, що Черновецький колекціонує круті й авторитетні автівки.

Зокрема, у його авто-арсеналі нещодавно з‘явилася чорна "Чайка", на якій колись їздив перший секретар ЦК КПУ Володимир Щербицький.

А за час свого перебування на посту мера, Черновецький вже тричі змінював машини.

Ну любить київський мер "Zilli" - і любов цю не задушиш, не приб'єш

А після того, як мер змусив усіх своїх замів відмовитися від службових авто й пересісти на власні машини, він знову змінив особистий транспорт. Тепер вже це був розкішний, елітний "Rolls Royce".

Ще одним надбанням Черновецького в останні дні стало "Посвідчення почесного професора Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського". Його на концерті до 95-річчя академії вручив "Льоні-Космосу" ректор закладу. Казус ситуації полягав в тому, що мер з'явився на богемному заході у спортивній кофті, яку зазвичай підодягають під час катання на лижах.

Черновецький у спортивному "Zilli" і на телебачення, і на урочитсі події
Ще один проффесор?

Vivant professorеs, так би мовити...

Фото "Комсомольської правди в Україні" та прес-служби КМДА, а також фото ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів