Черновецький не може жити без облизувань і пересяде на вертоліт

16 січня 2009, 16:35
Схоже, мер Києва Леонід Черновецький незабаром пересяде зі свого новенького " Rolls Royce " на вертоліт.

Мер Києва Леонід Черновецький зізнався, що для пересування по місту хоче купити вертоліт.

"От незабаром у мене буде мій власний вертоліт. Якщо дозволять проліт (над Києвом) - буду платити за нього, щоб не шуміти без грошей для бабусь... то я буду літати на вертольоті", - сказав Черновецький на брифінгу у п'ятницю, пише "Українська правда. Київ".

Леонід Михайлович побідкався, що зараз, наприклад, організовуючи зустріч президента в аеропорту, через затори не може вчасно доїхати до місця призначення.

От візьму і пересяду на вертоліт!

"Є випадки екстрені. Проїхати по Києву неможливо, а я мушу бути на дуже важливих заходах. Я не можу показати неповагу до президента України, а я за протоколом маю його зустрічати. І я роблю це з задоволенням, бо це єдина можливість розповісти йому про проблеми Києва. Я мушку бути секунда в секунду. Я ніколи туди не запізнююся, як ви помітили", - пояснив він журналістам.


Проте необхідність бути пунктуальним, схоже, не штовхає столичного градоначальника на порушення правил дорожнього руху.

"Я не їжджу сам за кермом. Я не прибічник порушення правил, я роблю зауваження у тому випадку, якщо це відбувається", - завірив він.

Черновецький правила порушувати не любить

"Є правила, від яких ніхто не відмовляється, але 99,9% підлеглих люблять облизати свого начальника. Знаходячись тут на посту мера... В банку коли я працював, я собі цього не дозволяв, я розумію, що лестощі приводять тільки до поганих результатів", - плавно перейшов мер на іншу тему.

"Але сьогодні мене облизують з усіх сторін, як і ви іноді лизнете свого начальника, щоб він зарплату вам підняв. Це нормально. А в той же час я став відчувати, що я не можу без цього жити. Дивно, так? Я б задоволенням з вами попліткував, кому-небудь кістки перемив із задоволенням", - заявив Черновецький.

Також Черновецький розповів, що з ним "заграють і водії також". За його словами, вони "іноді роблять неправильно, але відразу отримують різку відповідь з моєї сторони".

Фото Дмитра Амідова та з сайту КМДА

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів