Бродському і Горбалю закортіло схуднути, а сала і вина хочеться

19 січня 2009, 14:31
Дві "пишечки" української політики вирішили віддати природі частину себе. Василь Горбаль та Михайло Бродський почали боротьбу із зайвою вагою. Схоже, мода на кругленькі туго надуті черевця кане в Лєту, а на зміну прийдуть стрункість і дзвінкість.

Регіонал Горбаль замість ганяти рідини по організму у Трускавці, вирішив подивитися, чим живуть романтичні французи. Новорічно-різдвяні канікули депутат промотував у французькому Віші. Пив водичку з мінеральних джерел.

"Я прочитав в одному чоловічому журналі, що під час криз загострюються хронічні захворювання. Тому поїздка стала продовженням взятого мною ще до Нового року курсу на схуднення і нормалізацію обміну речовин", - заявив Горбаль в інтерв‘ю "Сегодня".

Василь, за його словами, вже до моменту відльоту у Францію завдяки різним процедурам і заняттям фітнесом схуд на цілих 10 кіло!

"На курорті ж сів на сувору дієту - їв лише низькокалорійну їжу та тричі на день пив воду", - гордо додав він.


Горбаля (ліворуч) замучила вага? Чи регіонал просто закохався? На фото всі кілограми Василя ще при ньому

Цікаво, коли ж ідея про схуднення остаточно закріпилася у голові Горбаля. І чи не стало поштовхом до цього "регіональна" акція "Обійми мене". Можливо, саме тоді комусь так і не вдалося обхопити руками і притиснути до себе у ніжних обіймах габаритного регіонала.

Між іншим, попри дієту, Горбаль встиг побалуватися алкоголем, завітавши до винної столиці Бургундії міста Бон. "Тож вийшло щось на кшталт дієти з вином", - сміється він.

Водночас розтрушував свої кістка та "тєлєса" депутат не лише у спортзалах. Горбаль поїздив по околишнім замкам.

"В одному з них (квиток коштував лише 1,5-2 євро) нас зустрічав його власник - якийсь граф. Ніколи б не подумав, що це французький аристократ, він, скоріше, нагадував пічника", - ділиться своїм подивом нардеп.

Як пише видання, за тиждень Василеві вдалося скинути ще 5 кілограмів.

Тепер від цієї краси "відпало" кілограмів 15

Ще один гігант, цього разу з партії вільних демократів, Михайло Бродський також вирішив зайнятися своєю фігурою.

Ідея схуднути осінила емоційного мужчину на відпочинку. Саме на ізраїльському курорті Ейлат на Червоному морі Бродський уклав парі з товаришем. Заприсягся, що схудне за півроку на 25 кілограмів!

В результаті таких от заприсягань Михайло Юрійович вже встиг заскучити по свинині. "після повернення додому, ми одразу з дружиною перетерли сало з часником!"

Тим не менше, від схуднення, схоже, Бродський відмовлятися не збирається. На його сторінці у "Живому журналі" 18-го січня з‘явився запис під колоритним заголовком "виродки":

"юля злила. миру мир, а нам затягти паски. буду худнути".

Бродський заприсягся, що схудне за півроку на 25 кілограмів

Що ж до відпочинку в цілому, то релаксував Бродський із молодою стрункою дружиною

Світланою і п'ятирічною дочкою Тетяною. А щойно вони приїхали в Ейлат, Ізраїль почав операцію проти бойовиків ХАМАС у Секторі Газу.

"Тут жарт почав гуляти, що уряд неправильно зрозумів заяву російської влади: "Газу нема", - прокоментував він.

Водночас Бродський запевнив, що він з сім‘єю були далеко від воєнних дій, тож ні бойовики, ні ракети їх не турбували. А війну сімейство спостерігало по російськомовних ізраїльських каналах.

Фото з ЖЖ Михайла Бродського, "Газети по-українськи", прес-служби Василя Горбаля

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів