У розлученні Подкопаєвої та Нагорного винні небесні сфери?

23 січня 2009, 17:23
Після того, як бізнесмен Тимофій Нагорний поділився з ТаблоIDом подробицями свого із Лілею Подкопаєвою розлучення, обговорення теми у ЗМІ не стихає.

І хоча коментарів самої олімпійської чемпіонки досі немає, але її друзі вже коментують ситуацію. А Нагорному все немає спокою - йому ще раз, і ще раз доводиться переповідати причини розколу своєї майже зразкової сім‘ї.

"Наше чотириліття з дня весілля (пара розписалася 25-го грудня 2004-го)...Лікарі мене привели в гарну фізичну форму, я приїхав до неї такий радісний, щасливий (останні місяці Тимофій провів у лікарні, час від часу відвідуючи дружину і дітей). А потім... Повертаюся через чотири дні чорний..," - урвав свою розповідь на півслові Тимофій.

Чотири роки тому, 25-го грудня 2004-го Нагорний і Подкопаєва сім'ю створювали

"І навіть у велике Водохресне свято 19-го січня ми поїхали з Лілею до Митрополита. У машині Ліля зі мною не розмовляла. Але коли ми приїхали до священика, вона почала сміятися, посміхатися і радіти життю", - згадує він.

"Ми очистилися святою водою, я помив їй руки, обличчя, намагався не відходити від неї ні на крок, навіть її подруга тоді казала: "Тимофію, ти начебто заново закохався у свою дружину". У мене був прекрасний настрій. Але щойно ми знову опинилися у машині, Ліля не стала зі мною розмовляти. Не знаю, що я таке зробив і що треба зробити, щоб вона мене пробачила", - сумно зізнався Нагорний.


Як розповів бізнесмен, того ж вечора, він переїхав на орендовану квартиру. Та й новий 2009-ий рік подружжя зустріло вже нарізно. Нагорний був у Донецьку, а Подкопаєва - у Києві зі знайомими.

На Водохреща подружжя було разом востаннє
Тимофій і Ліля зі сторони здавалися радісними

"Я вважаю, що на 99 відсотків у нашому розлученні винен я... Недолюбив, уваги не приділяв належної, десь, напевно, дозволяв щось їй зайве... Вона сказала мені: "Між нами немає гармонії - давай розлучатися", - повторює він.

А потім в коментарі іншому виданню Тимофій додає: "Можливо, саме те, що багато хто вважав нас ідеальною парою, теж вплинуло на наше розлучення".

"За ці останні шість років ми навчилися розуміти одне одного з пів погляду. Але чомусь відбулися зміни, вочевидь, хтось цього дуже захотів... Кажуть, на небі зштовхнулися Фаетон з Юпітером, тому цього року буде дуже багато розлучень", - чомусь послався на небесні сфери Нагорний...

Боротися ж за збереження сім‘ї Тимофій наразі не збирається - каже не може вже, намагався до останнього. І додає, що йому в цьому житті нічого не потрібно, крім його коханої спортсменки та дітей.

Нагорний каже, що Ліля не дає коментарів, бо важко переживає розрив

"Ліля - найкраща людина на планеті Земля. В усьому я звинувачую тільки себе... Ми залишимося друзями і будемо надалі готуватися до великої дружби", - з якимось утопічним оптимізмом каже він.

Що ж стосується дітей пари, то їхні син Вадим та дочка Кароліна нині переживають нелегкі часи. "Коли я 19-го січня зібрав речі та попрямував до виходу, діти кричали: "Тату, не йди!" - зізнався Нагорний.

Сама Подкопаєва досі мовчить. Нагорний пояснює це тим, що Ліля, що вона зараз не хоче про це говорити і важко переживає розрив.

У четвер Тимофій поїхав у Донецьк нібито підлікувати серце

Цікаво, що ЗМІ почали просто таки гуртом натякати на ще одну можливу причину розпаду відомої сім‘ї. Так, пишуть, що Тимофій міг дозволити собі захопитися іншими жінками. При цьому у тусовці нібито навіть називають ім'я дружини відомого телеведучого.

Також перші відгуки на новину про розлучення Подкопаєвої та Нагорного почали лунати від друзів пари.

"Це повний шок! Я не можу повірити. Якщо це не піар-хід, то це зовсім непояснювано. Нещодавно я була у них вдома, гралася з дітками і Ліля з Тимофієм були, як завжди, дуже дружні, радісні", - прокоментувала останні події плавчиня Яна Клочкова.

Яна Клочкова була шокована звісткою про розлучення друзів

"Чи може причиною їхнього розставання стала його хвороба? Так, я чула не раз, що Тимофій справді хворий, і давно, хоча не знаю чим. Але дивно: Ліля ніколи не залишила б коханого з такої причини", - впевнена "золота рибка".

Інший друг родини Подкопаєвих-Нагорних, співак EL Кравчук новині теж здивувався. Він сааме їхав у потязі, повертаючись в Україну з Німеччини.

"Мене ж два тижні не було отут, я ще нічого не знаю. Але, звісно, якщо у Тимофія з Лілечкою якийсь розлад, я буду намагатися їх помирити!" - запевнив Андрій Кравчук.

Нагадаємо, Нагорний зробив Подкопаєвій пропозицію ще у 2003-му році. Але одружилися ці двоє лише через рік, 25-го грудня 2004-го. Через два роки подружжя всиновило маленького хлопчика з донецького дитбудинку Вадимка. А незабаром в сім‘ї народилася спільна дочка. Її пара назвала Кароліною - на честь куми Ані Лорак. Разом Тимофій і Ліля були 7 років, з них 4 у шлюбі.

А так все колись починалося...

Причому цей союз поєднував не лише шлюб, а спільна діяльність. Ще задовго до одруження, у 1989-му році, Нагорний заснував компанію "Спорт-Сервіс", що займається організацією спортивних шоу, виробництвом одягу і харчування для спортсменів. Пізніше її президентом стала Подкопаєва, а Тимофій перейшов у роль директора.

Подкопаєва очолює благодійний фонд "Здоров'я поколінь", є організатором міжнародного спортивного фестивалю "Золота Лілія", який проводиться на спонсорські гроші. Окрім того, у Донецьку є ювелірний магазин "Золота Лілія". Хоча, за словами Лілі, він належить її другу і не приносить її сім‘ї прибутку.

За матеріалами "ТСН", "Сегодня", газети "Новая"

Фото "Української правди. ЖИТТЯ", "УНІАН" з сайту "ТСН", "Комсомольської правди в Україні", "Бліка"

Читайте також на ТаблоID: "Шок 3: Ліля Подкопаєва і Тимофій Нагорний розлучаються"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів