Андрій Ющенко іспит склав і готується до захисту

26 січня 2009, 10:25

Син президента Андрій Ющенко, як і будь-який інший студент, інколи мусить складати іспити. У п‘ятницю 22-річний син Віктора Ющенка склав держіспит.

Андрій приїхав до Інституту міжнародних відносин ще до 9-ої години ранку. Нагадаємо, "син бога" - студент шостого курсу, магістратури. Він вивчає міжнародний бізнес.

У п‘ятницю за 15 хвилин до держіспиту він вже сидів в аудиторії. Парту в екзаменаційному класі він вибрав у кутку, саму останню.

Цілу годину Ющенко пихтів над письмовим завданням. По завершенню він вийшов з аудиторії спокійний, попив водички. Охоронців поруч видно не було.


Андрія Ющенка задовольнили в інституті

Андрій був мовчазний, одногрупникам не сказав і слова. А щойно зайшов за ріг, він нахилився, ніби зав'язує шнурки... "Але більше це нагадувало сконфуженого студента, що дістає шпаргалку зі шкарпетки", - пише "Блік".

Далі була усна частина іспиту. Ющенко довго чекав своєї черги, походжаючи по коридорах. Зайшов він у кабінет останнім. Хоча у списку був під номером "13". А вийшов син президента з екзаменаційної задоволений.

Перед іспитом президентський син нервував

"У мене бували "трійки", але не цього року", - скромно відповів Андрій Ющенко на питання, чи є він відмінником.

Також Андрій розповів, що йому вже не терпиться випуститися. Залишилося лише за кілька днів захистити диплом.

"Мій диплом про прямі та портфельні інвестиції. Це продовження бакалаврської", - поділився Ющенко-син.

Незабаром Андрій поспішив в аудиторію дізнатися оцінку. Вийшов з аудиторії він задоволеним. Проте так і не зізнався, скільки одержав.

А після екзамену Андрій впакувався у тендітний кубік "Мерседес"

"Добре" у нього у заліковці. Він старанний студент і хлопець гарний", - повідомило "Бліку" джерело з екзаменаційної комісії.

За матеріалами "Бліка"

На титулці фото "Української правди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів