Дружина голови Нацбанку Ольга Стельмах потрапила в аварію

2 лютого 2009, 19:31

Дружина голови Національного банку Володимира Стельмаха Ольга стала учасницею ДТП. Жінка порушила правила, а винним роблять іншого водія?

Як стало відомо ТаблоIDу, інцидент стався 19-го січня близько 11-ої вечора на перехресті вулиць Кутузова та Старонаводницької.

Саме там зіштовхнулися новенький білий "BMW X6" та сріблястий "Opel Vectra". За кермом останнього автомобіля і сиділа Ольга Михайлівна Стельмах, заступник голови комітету з питань протидії ВІЛ/СНІДу.

За кермом цього сріблястого "Opel Vectra" сиділа дружина Володимира Стельмаха

Як пише сайт "Друга Смуга", "BMW" рухався по вулиці Кутузова в сторону площі Слави, а "Opel" повертав ліворуч з вулиці Кутузова на Старонаводницьку.


При цьому авто, за кермом якого сиділа дружина голови Нацбанку, не пропустило "BMW", повернуло і зіштовхнулося з "бумером".

Як стверджує сам водій "бехи" В‘ячеслав та очевидці ДТП, "BMW" рухався на сигнал світлофора, що дозволяє рух.

"Я не винен. Я їхав на зелене світло по головній дорозі. Стельмах не дотрималася правил дорожнього руху, не пропустила мене і відбулося зіткнення. У момент зіткнення я втратив свідомість і машина рушила далі, і я вдарився у стовп. Все. Потім "швидка" доставила мене у лікарню", - розповів водій "BMW" приватний підприємець В‘ячеслав у телефонній розмові ТаблоIDу.

Водій "BMW X6" В‘ячеслав запевняє, що у ДТП не винен
Але кущі білий "бумер" потрощив

В результаті аварії, як повідомляє сайт, в обох автомобілів повністю розбиті передки. Усі подушки безпеки спрацювали, і серйозно ніхто не постраждав.

"У мене діагностували струс мозку. Але від госпіталізації я відмовився. Жінку теж взяли на огляд одразу після мене, але потім відпустили, бо у неї жодних травм не було", - уточнив В‘ячеслав.

Цікаво, що коли ТаблоID зв‘язався із сином другої потерпілої ДТП, Ольги Стельмах, з‘ясувалося, що жінка також "сухою з води" не вийшла.

"Машина дуже сильно постраждала, і мама постраждала. Тобто вона спершу поїхала - її швидка відвезла у лікарню. Але потім вона звідти пішла, бо подумала, що її травми не такі вже й страшні, щоб там лежати", - пояснив Ігор, син Ольги від першого шлюбу.

Бідний "Опель" не пропустив "беху" і поплатився
І у "БМВ", і у "Опеля" зчесані передки

"Її відвезли до лікарні, подивилися рентген, що немає там перелому, діагностували струс. Але струс такий, що тоді лежати там начебто не треба було. Та зараз стало зрозуміло, що їй треба лежати у неврології ще десь тиждень, бо все виявилося серйознішим, ніж думалося", - додав він.

"Знову лягти у лікарню довелося вже через день - на операцію. Щось з ногою , не перелом, але вже десь три операції було, здається, на лівій нозі",- розповів Ігор у телефонній розмові з ТаблоIDом.

Що ж до питання про те, хто винен у цьому прикрому інциденті, то відповіді на нього були різними.

Як розповів пасинок Стельмаха, коли він приїхав на місце події, одна машина стояла в одній стороні, друга - у другій, а на всій цій площі між ними було розкидано повно сміття.

"Мені важко судити, хто винен. Оскільки я на місце події приїхав досить пізно. Очевидно, що удар був дуже сильним. Тому що передок автомобіля ("Опеля") був просто зчесаний спереду. І машину розвернуло на 180 градусів від бокового удару. Мама їхала на Старонаводницьку, а її машина потім стояла розвернута у зовсім іншу сторону. Там, звісно, знесло все. Номер ми ледве знайшли. Чи підлягає машина відновленню - теж не знаю", - розповів чоловік.

Колись "це" було автомобілем

"Мені очевидно, що було порушення швидкісного режиму зі сторони того, хто їхав на "BMW". Тому що якщо машина після такого удару опинилася далеко-далеко за перехрестям... Метрів 30 вона там ще пролетіла і збила кущі та дуже сильно врізалася у рекламний щит, то це означає, що він їхав достатньо швидко", - пояснив свою думку син Ольги Стельмах.

Водночас водій постраждалого "бумера" запевняє, що швидкості він не перевищував.

"Тому що після цієї аварії я робив роздруківку по швидкості, і у мене швидкість не перевищена!" - заявив В‘ячеслав ТаблоIDу. Він також запевнив, що у той вечір на Водохреща за кермом був абсолютно тверезим: "Ну звісно! І медекспертизу ж робили. Як же можна п‘яним за кермом! Зараз же такі правила!"

"Зараз іде розслідування, допитують свідків. І всю провину перекладають на мене. Мені інкримінують те, що я нібито не дотримався правил дорожнього руху. От і все. Я вважаю це неправомірним, тому хочу зараз розмовляти із цими людьми і з‘ясувати ситуацію", - схвильовано каже водій "BMW".

Водій постраждалого "бумера" запевняє, що швидкості не перевищував, а за кермом був тверезим

"Наскільки я розумію, їхні адвокати вже працюють. Може, зараз візьмуть і вигадають замах на життя... та будь-що..," - зітхає В‘ячеслав.

Водночас ремонт машини (щоправда, чиєї - не уточнив), за його словами, обійшовся б йому у 20-30 тисяч доларів.

У свою чергу син Ольги Стельмах сказав: "Я знаю, що у нас машина була застрахована по цивільної відповідальності. І відповідно, розбірки якісь, швидше за все, будуть між страховими компаніями - хто кому що винен. Якщо машина застрахована, то це взагалі зараз не є пріоритетом".

За словами сина Ольги Стельмах, дружина голови Нацбанку пережила серйозний стрес: "У неї був дуже сильний стрес. Справді, я її ніколи ще у такому стані не бачив. Вона була абсолютно перелякана".

А з водієм "БМВ", за словами Ігоря, вони після інциденту нібито не контактували.

Ольга Михайлівна - не перша дружина Володимира Стельмаха. У голови Нацбанку України вже є дочка, яка зараз проживає у Москві. Спільних дітей у пари немає.

Фото "Другої Смуги"

Фото на титулці "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів