Коханка Симоненка розповіла, чому приховувала вагітність. ФОТО

10 лютого 2009, 17:04

Жила собі тихо-мирно на світі радіо журналістка Оксана Ващенко. І тут раптом - ніби сніг на голову - настав її зоряний час. Тепер білявка однією рукою гойдає дитину свого коханця комуніста Петра Симоненка, а другою розповідає, як закохалася в імпозантного КПУ-шника.

"Для мене тепер важливо показати рівень наших стосунків", - зізнається вона просто в інтерв‘ю газеті "Факты. События и люди", і хизується: "Щодня каже, що кохає мене. От і сьогодні вже освідчувався".

Правда, як вже звучало, заміж даму поки ніхто не кликав - залишається покладатися на благодать божу.

"Петро Миколайович пропозицію мені ще не робив. Може, пощастить, і він на це зважиться. Але я ніколи йому про це не говорила. І ніколи не буду наполягати. Те, що ми живемо разом, уже щастя. Марію він запише на себе", - каже Ващенко, згадуючи побіжно дитя любові та гріха, її та Симоненка.


Коханка Симоненка сподівається, що їй пощастить за нього вийти

"Він дуже хотів дівчинку, хоча за всіма ознаками мав народитися хлопчик. І УЗД точно не показувало. А Петро Миколайович все повторював: "Ти ж обіцяла, що це буде дівчинка!" - згадує радіожурналістка, на яку не припиняє нарікати екс-дружина фронтмена Компартії.

При цьому Ващенко знову підкреслила, що у ліжку Симоненко не придатний, напевно, тільки з екс-дружиною і вже дуже давно. А у неї, молодої та пишнотілої, "вибачите, - результат".

"Скажу вам точно - ТАМ немає жодної проблеми. Але наші стосунки з Петром Миколайовичем не виміряються лише інтимною стороною", - поспішила під корегувати відповідь журналістка.

Також жіночка зізналася, що свою вагітність приховувала свідомо - доти, доки це було можливо. "Переживала, щоб все пройшло нормально, не хотіла косих поглядів, а надто щоб про це дізналася завчасно Світлана Симоненко", - пояснює вона.

За словами Ващенко, її дочка дуже схожа на Симоненка. "Дуже, тільки ноги, як у мене, довгі. Народилася з вагою 3850 і ростом 54 сантиметри", - уточнює вона. Каже зараз Симоненко з лікарні у "Феофанії" дуже нудьгує за донею Машею.

Після того, як ТаблоID першим опублікував спільні фото Симоненка з Ващенко, знайшлося ще дещо цікаве. Фото "УНІАН"

"Їздити до нього не виходить, адже я годую дитину грудьми... Але мій брат приїжджає в лікарню після певних процедур забирає його на машині та привозить додому. Ми разом обідаємо, Петро Миколайович проводить з нами пару годин і їде назад до лікарні", - ділиться Оксана.

Знає Ващенко і про те, що до її коханця навідувалася і його вже колишня дружина Світлана Володимирівна.

"Петро Миколайович казав, що вона справді приїжджала, але не для того, щоб дізнатися про його здоров'я. Він саме йшов по території "Феофанії", вона його гукнула і... почала ображати. Мовляв, це не його дитина, що я її удочерила, її чоловіка чимось напоїла. Маячня!" - стверджує Ващенко.

Між іншим, якщо Світлана Симоненко "впізнає" Оксану Ващенко по смс із текстом "Передзвоніть мені, будь ласка...", то радіожурналістка впізнає екс-дружину свого коханця по воланню. І додає, що з нею взагалі НЕ спілкувалася:

"Ні, я зі Світланою взагалі не розмовляла! Хоча біля півроку тому я побачила, що мені телефонують з невідомого номера. Зняла трубку, сказала: "Алло", а у відповідь почула лише якийсь істеричний лемент. Я зрозуміла, що це була Світлана, сказала про це Петрові Миколайовичу. Він відповів, що обов'язково поговорить із дружиною. Більше мені ніхто не телефонував".

Ващенко впізнає екс-дружину Симоненка по лементу у слухавці. Фото "УНІАН"

Правда, водночас Ващенко дещо заспокоїла ранене самолюбство Світлани Володимирівни. Адже зі слів журналістки, по закордонах її "Петя" не возив.

"Відпочивала я в основному з мамою або подругою. Петро Миколайович мене відпускав, тому що весь час був зайнятий роботою. Іноді на пару днів могли вирватися у гості до друзів у Зазим‘є, у приватний будинок", - уточнює Оксана.

Та й подарунки Петро Симоненко своїй молодій пасії робив не надто особливі.

"Каблучки з великим діамантом у мене точно немає. Парфуми дарував і квіти ледве не щодня. На Новий рік - відеокамеру. Ще ноутбук, про який я давно мріяла. Я люблю практичні подарунки, пов'язані з технікою", - каже практична Ващенко.

Та й дорікання Світлани Симоненко про те, що журналістка нібито закидала її екс-чоловіка плюшевими ведмежатками і зайчиками, білявка теж спростувала:

Каблучки з діамантом комуніст коханці ще наче не дарував... Фото "УНІАН"

"Я йому не надсилала плюшевих іграшок! Лише один раз, коли якась робоча поїздка випала на 23 лютого, ми їздили машиною з двома помічниками і водієм, і я захотіла їх усіх привітати. Накупила м'яких іграшок і склала у пакет, і кожен витягав свій подарунок".

"Вочевидь, Петро Миколайович свою іграшку весь час тримав коло себе. Дружину це злило", - не втрималася і, за зразком своєї старшої суперниці, з‘язвила Ващенко.

Між іншим, коли Оксану спитали, де ж вони з "Петею" будуть жити, вона спершу сказала про свою квартиру, а потім натякнула про заміський будинок. І так, побіжно, додала: "У Петра Миколайовича є лише дача у Кончі-Заспі, на якій поки живе його колишня дружина"...

Ключові слова "поки живе"?

Фото "УНІАН" та "The Epoch Times"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів