Екс-дружина Симоненка зібралася зняти скальп з його коханки

10 лютого 2009, 11:30

Днями, за словами екс-дружини комуніста Петра Симоненка, їй з Донецька подзвонили знайомі. Вони розповіли, що всі газети, у яких вийшли її інтерв'ю, місцеві комуністи скуповують і знищують.

Але ж інтернет - не скупиш і не знищиш, тому інтерв‘ю Світлани Симоненко продовжують майоріти на шпальтах інтернет-видань. Тепер Світлана Володимирівна розповіла, що вірить у повернення до неї Симоненка та про пікантні смс-ки його коханки.

Правда, як відреагував Петро Миколайович ще на те, перше її телеінтерв'ю, екс-дружина лідера КПУ так і не знає. "Він мені не телефонує, ховається від мене", - впевнена вона. Жінка досі "дуже дивується такій поведінці" свого вже екса.

"...Здоров'я немає, а пішов на це кохання "наліво-направо". Подумати тільки: маючи хворе серце, закрутив любов. Просто смішно! Адже за все життя він ніколи толком не лікувався. Якщо щось підхопить, то на крапельниці походить, укольчики поробить, і все. Думаю, що ця, з дозволу сказати, любов на старості років ще більше підірвала його здоров'я", - чомусь досі переймається фізичним станом колишнього чоловіка-зрадника Світлана.


Водночас, за зізнанням екс-дружини комуніста, їй, можна сказати, плювати на те, що станеться із Симоненком у Компартії:

"Зі своїми партійними справами нехай він сам розбирається. І мене не цікавить, чи залишиться він на чолі партії чи ні. У мені, швидше, говорить ображена жінка. Мати, якщо хочете. Адже ми з Петею прожили разом 35 років, і раптом така ганьба на старості років!"

Світлана Симоненко каже, що колишній від неї вже ховається

І хоч Світлана визнає, що 29-го січня їх з Петром Миколайовичем все-таки розлучили, але назвала суддів вкрай непорядними і корумпованими та подала апеляцію. "Я це зробила і буду і далі боротися за наш шлюб: адже не можна ж одним розчерком суддівського пера перекреслити все моє життя..," - впевнена вона. І байдуже, що Симоненку ця боротьба "колишньої" дружини зовсім не потрібна.

"З приводу розподілу майна я вам нічого поки відповісти не можу. Ми з Петею на цю тему якось взагалі не говорили. Навіть не можу сказати, щоб ми нажили якесь там особливе добро. Ну є у нас квартира на Печерську", - заявляє Світлана Володимирівна.

"Зате я чула, що своїй коханці, отій от Оксані, він купив торік квартиру на вулиці Інститутській. Навіть не знаю, звідки у нього такі гроші, адже мені він нічого подібного ніколи не дарував!... Найдорожчий подарунок, який Петя мені зробив за все життя, був флакон парфумів. І все!!! Думаю, що навіть не він особисто вибирав ті парфуми, а доручив комусь зі своїх помічників їх купити", - жаліється на свого колишнього "благовірного" Симоненко.

Між іншим і Петру Миколайовичу, і його коханці Оксані Ващенко варто поберегтися. Адже Світлана Володимирівна зі своїм нинішнім станом змиритися не може і навіть пригрозила своїм кривдникам.

"От якби ви мені допомогли дізнатися, де вони проживають, то я б з цієї Оксани скальп зняла! Та що там скальп, я б їм обом по голові настукала. Так і напишіть" - заявила жіночка.

"Я б з цієї Оксани скальп зняла! Та що там скальп, я б їм обом по голові настукала!"

А що, може, і справді, по голові настукати треба було б - адже, за словами Світлани, навіть коли комуніст вже не жив у сім‘ї, він абсурдно продовжував заходити додому - поїсти...

"Петя не живе вдома останні півроку. Ще 6-го липня він зібрав свої речі й більше не повертався. Правда, дотепер чоловік забрав не всі речі, а відніс тільки найнеобхідніше. Я йому ще влітку телефонувала і питала, чому він не приходить додому ночувати, а він відповів: "Я більше не прийду!" А їсти додому він справді приходив навіть тоді, коли у нас були вже дуже прохолодні стосунки. Може, його коханка і готувати то не вміє?" - не впустила нагоди з‘язвити екс-дружина.

Проте коханка Петра Симоненка - теж жінка не промах і їй пальця у рот не клади. Так в інтерв'ю кільком виданням Ващенко заявила, що комуніст закрутив із нею роман зокрема тому, що його дружина - проста домогосподарка, яка "випала з обойми".

"Як їй не соромно брехати? Вона розбила сім‘ю! Мене здивувало, що ця молода жінка так нешанобливо до мене ставиться. Я дипломований економіст із 20-річним стажем!" - обурилася Світлана Володимирівна.

Правда, за її словами, після того як 10 років тому вони з Симоненком переїхали у Київ, вона не працює. Каже, пенсійний вік.

"Свого часу я закінчила технікум за фахом бухгалтерський облік, а потім - університет за профілем "планування промисловості". І весь час працювала за спеціальністю. Певний час працювала у Київському політехнічному інституті у планово-фінансовому відділі, потім працювала в різних комерційних фірмах. Зараз, звісно, вже сиджу вдома", - пояснила вона.

"Я дипломований економіст із 20-річним стажем!"

"Зараз гірко усвідомлювати, що я одразу не помітила, що у чоловіка з'явилася коханка. А не помітила я тому, що Петя ж був цілодобово на роботі, навіть у вихідні. Причому так було з самого початку, щойно ми з ним одружилися", - продовжує вона заглиблювати країну в сімейну історію Симоненків.

"І тільки останнім часом чоловік став вуж дуже пізно приходити додому. Причому весь час мовчав, ніколи нічого не розповідав. Чоловік із мною не ділився проблемами у партії, ми ніколи не говорили про політику", - бідкається пані Світлана, якій нині до партії і байдуже.

"Тільки коли я бачила його по телевізору на гумористичній програмі разом з цією Оксаною, то у мене все всередині обірвалося. Хоча я знала, що Оксана їздила з ним по округах у період виборів, я постійно чула її хихотіння у трубочці, коли телефонувала чоловіку. Але навіть тоді я себе заспокоювала, мовляв, треба ж комусь з журналістів висвітлювати діяльність лідера КПУ", - згадує жінка свою наївність.

Щодо спільного дозвілля, то, за її словами, разом з чоловіком вони практично нікуди не їздили. А востаннє разом відпочивали три роки тому в Криму, у депутатському санаторії. "Після цього він став відмовлятися, все казав, що йому нема коли відпочивати. Цілком припускаю, що Петя возив свою коханку по закордонах", - зізнається Симоненко.

Світлана припускає, що Симоненко возив коханку по закордонах, навіть якщо та куховарити не вміє...

"Що ж стосується "дружити сім‘ями" з кимось з партійців, то такого теж не було. Додому до нас практично ніколи не приходили друзі чоловіка, мені навіть здається, що він ні з ким не дружив. Я йому неодноразово говорила: мовляв, що ж ти за лідер партії, якщо у тебе навіть друзів близьких немає?"...

Як говориться, за що боролася, на те й напоролася. Тепер у Петра Симоненка з‘явився близький друг - от тільки з ним комуніст дружить вже не сім‘ями, а організмами, так би мовити. І екс-дружині від того, як бачимо, не легше...

"Дуже рідко ми з Петею ходили до кого-небудь на дні народження або які-небудь свята. Іноді ми разом відвідували якісь концерти, і то, швидше, з повинності, що називається. Бувало таке, що мені чоловік навіть нічого не скаже, а сам піде на якийсь захід. Зараз згадую всі ці випадки, і мені дуже боляче і кривдно", - зізнається вона.

"А щодо того, що нас з Петром Миколайовичем не бачили у барах та ресторанах, то скажу, що я людина домашня і надаю перевагу сімейним святам", - пояснила Симоненко своє не-мерехтіння у публічних місцях.

А ще здивували покинуту дружину мрії коханки Симоненка жити з ним, як "Карло Понті та Софі Лорен": "Якби мій чоловік і Оксана були кіногероями, то це було б красиво. Я думаю, що на дівчину не "клювали" чоловіки-ровесники, от вона й вчепилася за діда багатого".

Екс-дружина Симоненка про його коханку: " Я думаю, що на дівчину не "клювали" чоловіки-ровесники, от вона й вчепилася за діда багатого"

Коли ж Світлану запитали, чи, на її думку, Симоненко справді закохався у 35-річну Ващенко, вона відповіла так: "Хто його знає, може, і закохався. А може, і пішов на повідку в сучасної моди на молоденьких".

"Але я ж теж не баба, це я на фото в газетах вийшла так невдало. У житті я ще досить моложава жінка, я стежу за собою, не дозволяю собі ходити без зачіски, у пантофлях або обвислих, потертих штанях", - виправдовується Світлана Володимирівна.

"От я бачила цю Оксану, вона чимось схожа на мене у молодості. Думаю, і Петі вона навіяла, мовляв, скрізь ходи зі мною, і всі будуть думати, що я твоя дружина", - впевнена екс-жінка Симоненка.

А помститися екс-чоловікові якимось романчиком - так, задля ревнощів Петра Миколайовича, Світлана Володимирівна, каже, не змогла б.

"У мене навіть думок таких ніколи не виникало. Хоча я далеко не сором‘язлива людина, у компанії можу і посміятися, і навіть вщипнути кого-небудь за м'яке місце жартома", - приголомшує зізнанням вона. За словами жінки, романів у неї ніколи не було, адже вона чоловіка кохає. Та й полюбила Свєта Петю "саме за його порядність і чистоту".

"Я ж теж не баба, це я на фото в газетах вийшла так невдало..."

"Цілком припускаю, що і раніше жінки на нього задивлялися, адже він цікавий чоловік. Але щоб панянка сама йому нав'язувалася - це щось. Одні смс-ки типу "Подзвони мені, я скучила" чого варті!" - натякає Світлана на меседжі від коханки Симоненка.

"Чесно кажучи, коли я зрозуміла, що з чоловіком відбувається щось недобре, то я почала "підглядати" його телефон". А там повно смс-ок українською мовою: "Будь ласка, передзвоніть мені..." І зазначено, на який номер передзвонити. Так я і зрозуміла, що це Оксана тероризує мого чоловіка дзвінками. А він, як дурник, повівся", - розкриває свої шпигунські таланти Світлана Симоненко.

Між іншим, цього разу жіночка вкотре заявила, що коханка чоловіка їй таки телефонувала (всупереч твердженням самої Ващенко): "Це не я їй телефонувала, а вона мені. Причому телефонувала неодноразово: і на міський, і на мобільний телефони".

І досі не вірить Світлана Володимирівна у те, що у радіожурналістки та її колишнього народилася спільна дочка.

"Я справді у це не вірю. Мені тут "добрі люди" розповіли, що Оксана перенесла якусь операцію і взагалі не може мати дітей. Цілком припускаю, що вона могла вдочерити цю дівчинку в пологовому. А мій то, дурник, повірив. Може, тому так поспішав з розлученням, щоб встигти до нового весілля та хрестин", - шукає детективне підґрунтя історії екс-дружина Комуніста.

"Коли я зрозуміла, що з чоловіком відбувається щось недобре, то я почала "підглядати" його телефон". А там повно смс-ок українською мовою: "Будь ласка, передзвоніть мені..."

До речі, реакцією своїх двох синів на те, що батько пішов з сім‘ї, Світлана засуджує. Каже, її скривдила їхні "вичікувальна позиція":

"Якихось бурхливих реакцій не було. Можливо, вони не хочуть скривдити ні батька, ні мене. Чесно кажучи, коли сини були маленькими, то чоловік майже ніяк не брав участі у їхньому вихованні. Все часу не було, хоча я йому завжди нагадувала, мовляв, у нас же двоє синів, їм потрібен батько, тому приходь додому раніше. Але де там..."

"А от для коханки час знайшовся. Зараз навіть згадала, що у нас з Петею практично немає спільних сімейних фотографій, тому що його ніколи не було вдома. Робота - на першому місці", - опам‘ятовується Світлана Володимирівна.

Тим не менше, все вище викладене, схоже, на екс-дружину фронтмена КПУ особливо не вплинуло.

"Мені б хотілося, щоб чоловік повернувся у сім‘ю, і жодних коханок і позашлюбних дітей. Думаю, що так воно і буде згодом", - вперто не хоче знімати рожеві окуляри Світлана Симоненко. Хоча, це ж прекрасно, якщо у свої під 60 жінка все ще вірить у казки...

Світлана Симоненко хоче, щоб її "дурник"-комуніст повернувся у сім‘ю, і думає, що так воно і буде

За матеріалами "Факты. События и люди" та "Блік"

Скріншоти "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів