Черновецький показав нові плавки і мускули, щоб довести, що він не псих

18 березня 2009, 13:10

Два тижні тому "космічний" мер Києва Леонід Черновецький у майже колаптоїдному стані приймав журналістів у себе на дачі.  Хворий на пневмонію мер у спортивному Zilli і капцях лежав у ліжку під пильним наглядом лікарів.

Цього тижня Черновецький різко видужав і вирішив продемонструвати всім, хто сумнівається, своє здорове тіло і нормальний психічний стан.

Ні, Льоня-Космос не пішов на психіатричну експертизу, яку йому призначили на минулому тижні. Своє душевне здоров'я Черновецький вирішив доводити бігом, підтягуваннями і плаванням.

У середу зранку Льоня вибіг у спортивному костюмі на стадіон "Динамо". Пробігши одне коло, Черновецький вирішив підтягнутися. На камери мер підтягнувся 16 разів.

Спочатку Черновецький здійснив пробіжку...
...потім дав себе роздягти
...потім почав підтягуватися
Льоня підтягується на радість улюбленим бабусям

Хоча поряд з турніком стояли два відра води, Черновецький вирішив не обливатися. Поки меру несли капці, він передумав приймати холодний душ і побіг у басейн у супроводі журналістів і близько 30 "улюблених бабусь".

Вже у роздягальні Черновецький продемонстрував усім присутнім свої нові сині плавки "Аrena". На відміну від попередніх, вони були не прозорими. Мабуть, дружина Черновецького таки змусила свого Льоню проміняти "тонкий трикотаж, який не подразнює шкіру" на поліестр чи лайкру.

Черновецький знову оголився

Після запливу Черновецький дав прес-конференцію прямо в трусах, відмовившись одягати халат. А потім почав демонструвати камерам свої мускули, позуючи, ніби боксер на зважуванні.

Льоня пірнає...
...пливе
...і не тоне

Насамкінець Льоня заявив, що він абсолютно здоровий як фізично, так і психічно.

"Подивіться. Протягом 40 років свого життя - мені майже 60 років - подивіться на моє тіло, на те, як я висловлюю свої думки. Я абсолютно зоровий і адекватний. Я логічно мислю, філософськи, я кандидат наук, колишній проректор Київського державного університету, я прекрасно володію собою і своєю мовою", - похвалився мер.

Льоня, мабуть, довго тренувався втягувати все в себе, напружувати мускули, випинати груди колесом

Виявилося, що Черновецький бігав і плавав перед пресою "для того, щоб змити бруд з України, який на неї виливають політики".

"Чому я сьогодні бігав і плавав і підтягувався перед вами? Тільки для того, щоб змити з України, моєї батьківщини, рідної неньки увесь бруд, який на неї виливають безвідповідальні політики, народні депутати України", - сказав Черновецький.

Чергове ноу-хау Черновецького: прес-конференція у трусах

Проте, судячи зі слів Льоні-Космоса, з психічним здоров'ям у нього таки не все гаразд. Адже його буквально доводять до самогубства, а "перебувати у місці з психічнохворими людьми неможливо ні одного дня, ні однієї години, ні однієї хвилини".

Фото КМДА, газети "Сегодня", Ліга. net, "Газеты по-киевски" і УНІАН

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів