Айвазова не хоче кричати Черновецькому: "Льоня, вдягни плавки!"

13 березня 2009, 17:37
Доки самому меру Києва Леоніду Черновецькому прописують психіатричну експертизу, його дружина дає інтерв‘ю.

Аліна Айвазова просто розповідає свій зв‘язок з базарною торгівлею, про зварену чоловіком курку з тельбухами та свої дизайнерські таланти. А також про напівпрозорі тонкі плавки Черновецького, які не подразнюють його ніжну шкіру...

Інтерв‘ю "Комсомольській правді в Україні" дружина Черновецького давала у своєму офісі на Печерську. Там в Айвазової є такий собі овальний кабінет - без гострих кутів, з вітражною стелею та ясно-зеленими стінами, прикрашеними картинами.

"У газетах пишуть неправду", - заявила Айвазова майже на початку бесіди з журналістом.

"Написали..., що я відпочивала разом зі своїм чоловіком в Ізраїлі. А це неправда. Льоня сам їздив в Ізраїль лікуватися. А я залишилася в Києві працювати. Надто багато справ. Тому ми рідко відпочиваємо разом. Має ж хтось стежити за бізнесом, поки інший відпочиває", - розповіла дружина "Космоса".


"Тільки на Новий рік можемо собі таке дозволити - виїхати відпочити всією родиною", - додала вона. До речі, Новий рік-2009 Черновецькі відзначали на острові Пуерто-Рико.

Принцеса Аліна Айвазова розповіла "правду" про свого Черновецького

Далі Аліна Степанівна вдарилася у зворушливі, а подекуди шокуючі спогади, згадала, зокрема, молодість...

"Коли ми переїхали в Київ, то зняли будинок у приватному секторі біля Автовокзалу (Голосіївський район). Води в будинку не було. Тому я відрами її тягала з колодязя. Тоді я не знала, що була вагітна. Раптом, у мене почалися болі. Я пішла до лікаря. Мене одразу поклали в лікарню на збереження. І протягом місяця Льоня готував і приносив мені домашню їжу", - каже Айвазова.

"Я не визнавала їжу, яку давали в обласній лікарні. Звикла до домашньої, свіжозготовленої їжі. Тому Льоня, тоді старший слідчий прокуратури, вставав о 6 годині ранку і варив мені курочку. Одного разу зварив її разом з тельбухами (сміється). Котлети готував. Варив смачні борщі. Міг і квашену капусту зробити", - хизується кулінарними здібностями "реального космонавта" Аліна Степанівна.

Вона ніколи не забуде, що робив Льоня...

"Вранці та ввечері він приносив все свіже. Я ніколи не забуду, що Льоня робив для мене і для моїх дітей. Я вважаю, що він найкращий чоловік і найкращий батько", - наче молитву повторює Айвазова.

За її словами, у суботу і неділю Черновецький лишався вдома з дітьми, чином Степаном та дочкою Аліною.

"Льоня мені весь час казав: "Аліночка, піди у кіно. Відпочинь з подругами. Сходи куди-небудь... Я взагалі, дуже домашня. Але одного разу я погодилася. Вирішила подивитися, як він впорається без мене. І пішла з подругою в кіно. Повертаюся, вдома безлад. Каша на стінах. Чашка розбита. Іграшки розкидані. Він все дозволяв дітям. Такого батька, як він, відданого родині, дітям я ніколи не бачила. Я б своїй внучці Аліночці бажала б такого чоловіка, як мій Льоня", - зойкувала Айвазова.

За словами дружини Черновецького, її Льоня завжди всю зарплату приносив додому, а вона її розподіляла. Закуповувала на місяць крупи, картопля та інші продукти. "Багато чого, звісно, на 120 карбованців його зарплати ми дозволити не могли. Ми щоранку збирали дріб'язок по кишенях на молоко і хліб", - бідкається мерська білявка.

Черновецький зарплату приносив дружині
А діти Черновецього розмазували кашу по стінах

Але от ситуація з одягом у сім‘ї мера, вочевидь, була простішою. Як виявилося, сьогоденний "екстравагантний" вигляд Аліни Айвазової - це відголосок її молодості.

"Я завжди одяг перешиваю. І навіть зараз. Це у мене ще зі студентських часів. Я купувала тканини, я шила сукні. За ніч могла зшити сукню. І завжди мої вбрання були оригінальними та викликали замилування в оточення", - хвастається жінка.

"У студентські роки я була сама красива і сама ошатна. Але більше одного разу я свої сукні не надягала. Тому що я їх потім дарувала. Іноді продавала", - уточнила вона.

Також дружина Черновецького розповіла, як студенткою Харківського юридичного інституту купувала тканину, "припустімо за 100 карбованців. За ніч шила сукню". Потім у неї її "забирали для продажу на "толкучці" (так раніше називали стихійні ринки) за 200 карбованців. А вже жінка, що торгувала на ринку, виставляла сукню за 250-300 карбованців", - розповіла про ринкові навари Айвазова.

Айвазова розповіла, як торгувала, і що робила уночі

При цьому, за словами Аліни Степанівни, вона і потім займалася "продажем модного одягу" - "торгувала у "Правекс Пасажі" відомими торговельними марками, які привозила з Італії і США".

А от за тим, як виглядає її чоловік, Айвазова, як вона запевняє, зараз ніхто не стежить. "Леоніду Михайловичу смак я привила давно, коли у мене ще був одяг високої моди "Valentino", "Brioni". Відтоді він купує одяг цих марок", - каже дружина мера і чомусь обходить стороною вже затасканий ним бренд "Zilli".

А на питання, чи любить Леонід Черновецький ходити по магазинах і вибирати собі вбрання, Айвазова відповіла:

"Він крім бабусь і дідусів більше нікого не любить. Більше його нічого не хвилює. Правда, буває, за кордоном я затягну його в магазин, один піджак змушу його примірити. Потім він мене залишає, щоб я купувала все. Всі ці дрібнички, які цікавлять нас, жінок, його взагалі не хвилюють. Але він це може собі дозволити, тому що в нього є така дружина, як я. А навіщо ще потрібна дружина?".

Айвазова розповіла, що хвилює Черновецького

Між іншим, Аліна впевнена, що дуже правильно, що її благовірний на Водохрещення плавав у білих плавках, а не в трусах. Нагадаємо, довкола Черновецького у "бондівських труселях" преса гомоніла довго.

"Це його білі плавки, які він носить. Вони дуже дорогі. Все тому що вони зроблені з дуже тонкого трикотажу, який не дратує його шкіру. Відверто зізнатися, Леонід Михайлович не звертає на це увагу. А я не буду бігати за ним і говорити: "Льоня, вдягни плавки". Він не вважає, що на це варто звертати увагу", - додала Айвазова.

Ці дорогезні плавки не дратують Черновецького

Продовження інтерв‘ю Аліни Айвазової читайте тут.

Фото з особистого архіву Черновецьких з сайту "Комомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів