Бродський розповів, як худнув ночами з мокрими простирадлами

1 квітня 2009, 18:40
Як і "регіональний" банкір Василь Горбаль, вільний демократ Михайло Бродський цієї зими взяв "курс на схуднення і нормалізацію обміну речовин".

І от нарешті можна побачити перші результати старань крупногабаритного Бродського.

Правда, на жаль, зовні самому пану Михайлу ці результати видаються, мабуть, суттєвішими, аніж сторонньому глядачеві. Тим не менше, 15 кілограмів - це вам не "что либо как"....

Нагадаємо, перші записи у ЖЖ Бродського про те, що йому набридло плавати у зайвій вазі, датуються серединою січня 2009 року.

"Буду худнути", - заявив величенький дядько 18-го числа на сторінках свого публічного Інтернет-журналу.


Наступна звісточка від Михайла надійшла аж через місяць. 19-го березня Бродський повідомив у ЖЖ:

"Вже тиждень сиджу в санаторії у Німеччині, худну. Готуюся до нових президентських баталій. Дивлюся на Україну з боку. Не було б так весело, якби не було так смутно. Через тиждень опублікую фотографії".

І нарешті у вівторок, 31-го березня Бродський зробив "останнє китайське попередження" під назвою "Худну":

"Завтра буде розповідь і фотки. У мене мінус 15".

Бродського стало на 15 кг менше. Фото ДО і ПІСЛЯ

І таки так, наступного дня, у середу 1-го квітня епатажний політик вивісив фото свого першого проміжного результату на шляху до стрункості. А заразом доклав і історію, в якій пояснив, чому раптом взявся за свою зовнішність.

"У середині січня поміряв цукор вранці і жахнувся. З урахуванням того, що свого часу тато помер від діабету в 1994 році у віці 58 років, брат хворий тяжко. Якось так раптом зрозумів, що далі так не можна", - пише він у своєму "Живому журналі".

Бродський розповів, як взявся за голову. І за пузо

"На початку січня я зустрів доктора, у нас саме так це все співпало, що потрібно терміново худнути. Ну і взагалі, криза - штука така корисна. Зупиняєшся, дивишся навколо, задумуєшся, і плюс до всього криза здоров'я", - веде далі Бродський у Інтернет-записі.

Тут, за словами Михайла Юрійовича, і випала можливість посперечатися на кругленьку суму з одним його другом. Після такого парі Бродський вирішив, що буде все поєднувати в одне ціле - і здоров'я, і діабет, і кризу, і буде худнути.

"Називати цифри не буду, з чого починав, тому що жахнетеся", - зауважує він.

Михайло з дружиною та другом

"Перестав снідати. Примудрився схуднути за 2 місяці десь на 10 кг. І поїхав у Німеччину, в одне таке в Альпах містечко, у якому лікують за методикою доктора Шрота, яка підвищує захисні функції організму, посилює імунітет, а, крім того, організм починає начебто самовідновлюватися", - розповідає Бродський детально.

За його словами, методика ця полягає утому, що лікарі запускають систему з очищення організму від шлаків та отруйних продуктів обміну. У такий спосіб запускається і система обміну речовин у цілому.

"Найжахливіше було обгортання уночі мокрими простирадлами й обкладання грілками", - зізнається член партії вільних демократів.

Бродський перестав снідати і схуднув за 2 місяці десь на 10 кг
А ще ночами Бродського обгортали у мокрі простирадла та обкладали грілками

А так, каже він, годували нормально - вареними овочами.

"І найголовніше це те, що в голову вбили, що треба стежити за калоріями, скільки ви їсте - це перше, друге - жирне їсти не можна і третє - треба багато ходити, необов'язково навіть бігати, просто ходити, 10 000 кроків на добу", - згадує деталі Бродський.

Таким чином, за словами політика, у Німеччині він втратив 7 кілограмів. Щоправда. Після повернення додому знову 2 кг набрав.

"От, хочу змінити спосіб життя, зайнявся цим, начебто виходить, раз десь на 2 тижні порушую, проте розраховую вийти на вагу, яка відповідає моєму зросту, моєму віку", - зізнався щиросердо "важковик".

Бродський ще інколи, раз на два тижні десь, зривається

А наостанок Бродський запевнив, що попереду великі зміни.

"Проміжні результати публікую на сайті та всім товстим бажаю того ж самого", - додав він.

"Всім товстим бажаю того ж самого!"

Залишається сподіватися, що зникнення 15 кілограмів з тіла Бродського - це не пустий першоквітневий жарт.

Фото з "ЖЖ" Михайла Бродського та фото "Української правди" на титулці

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів