Могилевська показала трусики і гепнулася на підлогу

13 квітня 2009, 14:04

У п‘ятницю під час церемонії "Гордість країни" у стінах театру Франка стався випадок, яким не надто й попишаєшся. Співачка Наталя Могилевська задерла ноги вище голови і гепнулася на сцену.

Прикрість сталася з Наташею, коли вона співала для переможців у номінації "Особисте досягнення" Івана Сивака та Надії Вербицької. Ця пара хоч і не може ходити і пересувається в інвалідних візочках. Але таки танцює.

Виконуючи для подружжя пісню "Этот танец", Могилевська вирішила задіяти у мізансцені й лауреата. Наталя граційно вигнулася і прилягла на коліна до чоловіка, але... не втрималася і перекинулася просто на підлогу.

Приголомшливе падіння зірки стало цвяхом вечора для журналістів-очевидців. От шкода тільки, телевізійний глядач цього казусу не побачить - як пише "Блік", для телеверсії номер довелося повністю переписувати.


А залишила вечір Могилевська, кажуть, зла і знервована.

Нагадаємо, зі співачкою пікантні казуси на сцені відбуваються вже не вперше.

У вересні 2006-го Могилевська просто на Майдані загубила спідницю. У жовтні 2007-го вона продемонструвала залу свій не білосніжно чистий сценічний костюм, надто високо закинувши ногу. А в листопаді того ж року на проекті "Танці з зірками" у Наташі вискочив із сукні бюст.

Могилевська на "Гордості країни" вітала лауреатів за "Особисте досягнення"
Наталка заспівала "Этот танец" і задіяла в номері лауреата на інвалідному візочку
Могилевська зробила граційне па і вигнулася на колінах у чоловіка
Але не втримала рівновагу...
І полетіла головою вниз просто на підлогу
Могилевська гепнулася на сцену
Наташа непогано вдарилася
Ой, що це я...
Але Могилевській вистачило сил на те, щоб перезаписати свій номер для телеверсії. Тож телеглядач не побачить падіння своєї зірки

Фото "Бліка", "Сегодня", "Комсомольської правди в Україні"

Читайте також: "Рідня Ющенка, Богатирьова і Кличко пішли гордитися країною в театр" та "Матрос-Пінчук і пенсіонерка з ножем"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів