Мочанов може тр***ти і без порно, але загашник Раді не віддасть

22 червня 2009, 11:49

Не абияк схвилював діячів шоу-бізнесу та відомих політиків закон про відповідальність за зберігання порнографії. Адже майже у всіх по закутках є "веселі картинки" та "відео для дорослих" чи якісь цікаві штучки.

А кому ж хочеться розлучатися з, як сказав міністр МВС Юрій Луценко, "можливо, останнім" у цьому житті?

От і телеведучий та автогонщик Олексій Мочанов готовий послати на три веселі літери депутатів, які спробують посадити його до в'язниці за порно.

"У мене є фільми Ендрю Блейка. Це швидше порно, ніж еротика. Але дуже-дуже гарно. Я готовий просто на *** послати будь-якого депутата Верховної ради, який запропонує мені за це посидіти у в'язниці", - зізнався один з найсексуальніших чоловіків України.


Мочанов, за його зізнанням, полюбляє споглядати статевий акт у високій якості, тому у телефоні та на комп'ютері у нього "ніколи й нічого не було".

Мочанов пошле далеко будь-кого, хто тягтиме його до в'язниці за улюблене порно-відео

Взагалі, заборону про зберігання порнопродукції Олексій вважає маячнею, адже чи не кожен зараз має доступ до Інтернету, пише "Дуся".

"У XV сторіччі якщо на стіні висіла картина рожевої купальниці з великою дупою, то можна було б сказати, що це порнографія, а зараз вхід у порнографію - це вхід в Інтернет", - вважає гонщик-телевізійник.

Та й навряд чи, на думку Мочанова, існує така доросла людина, яка б жодного разу не дивилася щось порнографічного характеру.

Однак сам Олексій не віддає перевагу якомусь особливому виду порно, щоб завестися, бо це він може зробити й самотужки.

Порно Мочанову не потрібно. Він і так заведеться

"У мене немає улюбленого виду порнографічної продукції. Певно, це ерогенні зони. Це найулюбленіший вид порнографічної продукції, який створила сама природа", - пояснив він.

"Когось трахнути я можу й без допомоги порнофільмів, слава тобі, Господи", - додав Мочанов.

А от щодо всіляких порнографічних штучок, то у шоумена вони завжди при собі - це язик та пальці.

"Чим можна доводити жінку до екстазу? Тому, певно, показування язика чи наявність у людини пальців на руках - хіба це не порнуха?", - скептично зауважив Олексій.

Пальці та язик - ось порнографічні штучки автогонщика

Взагалі ж, на думку Мочанова, порно є скрізь - у політичних ток-шоу та дитячих казках. Тож і їх, якщо закортіти, можна заборонити.

"Можна заборонити, наприклад, казку про Буратіно. Тому що, насправді, це ж казка про х**. У П'єро, я вважаю, не було жодного шансу трахнути Мальвіну", - пояснив автогонщик.

На думку Мочанова, найсмішнішим, здавалося б, у дитячій казці є саме П'єро. При цьому він же й викликає відразу.

"А у нас таких П'єро 450 чоловік, з претензіями на Карабаса Барабаса, але схожих на Артемона", - провів паралелі між казковим персонажем та депутатами Олексій.

У Верховній Раді 450 П'єро, у яких немає жодного шансу трахнути Мальвіну

Однак якщо вже забороняти порнографію, то, як переконаний Мочанов, треба забороняти і деякі політичні ток-шоу.

"Я б заборонив показувати дебати у Савіка Шустера, коли люди туди приходять, як до Верховної Ради. Реальний спікер ВР - це Шустер, а не Литвин. За виготовлення цієї програми і її перегляд я б карав", - твердо заявив любитель швидкісних перегонів.

Фото "Дусі" та прес-служби Mamamusic

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів