Депутатка Януковича стала "Бабкою-Ягою, Кістяною Ногою"

24 червня 2009, 08:26
Партія регіонів кришиться, як допотопний вітчизняний автомобіль. Спершу в пацієнти записався поламаний на відпочинку Василь Джарти, а тепер Олена Бондаренко може з чистою совістю почепити на себе гламурну бірочку "Гіпсові ніжки Партії регіонів".

Регіоналка стала жертвою пильної чоловічої уваги. Так, за словами депутатки, десь у середині тижня вдень вона поверталася додому.

Біля її під'їзду на лаві сиділа купка чоловіків. Причому Бондаренко навіть запам‘ятала їх кількість і вікову категорію: 5-6 чоловіків у віці 30-40 років.

Спершу вони про щось жваво розмовляли, а, побачивши жінку, принишкли.

Через "дворових" чоловіків регіоналка Бондаренко опинилася в гіпсі

"Проходячи повз них, я відчула, що вони почали мене оглядати з голови до ніг. В результаті - під їхніми не надто скромними поглядами я перечепилася і вивихнула ногу. Причому була не в туфлях, а у звичайних босоніжках", - розповідає Бондаренко історію свого скалічення, пише "Сегодня".


"Стало, звичайно, боляче, та й потім нога боліла, я ледве дійшла додому, але оскільки таке зі мною сталося не вперше, то я і не надала всьому цьому значення", - пояснює відсутність поспіху соратниця Януковича.

Та врешті депутатка потелефонувала своєму чоловіку Андрію - розповісти про прикрість. От він і наполіг, щоб дружина терміново звернулася до лікарів.

"Рентген показав, що у мене перелом кістки стопи. Наклали гіпс. Тепер буду ходити на милицях 5 тижнів", - зітхає Бондаренко.

"Венерою на милицях" Бондаренко буде більше місяця

Та, незважаючи на "поломку", регіоналка все ж вирішила приїхати з дому, з Донецьку, у Київ, на роботу.

"Моя дочка Поліна вирішила мене підтримати. Вона перед моїм виїздом на роботу написала фломастерами на гіпсі "Я тебе люблю", "Це тимчасово", "Найкрасивіші ноги у мами", і прикрасила його всілякими зірочками і сонечками", - хизується доччиною творчістю регіональна матуся.

Своєрідно підтримують Олену й однопартійці - жартами, підколками.

"Ярослав Сухий розсміявся і сказав з напускним обуренням: "У, кляті бютівці, б'ють наших. За що покалічили таку гарну дівчину?", - розповідає постраждала.

Дочка підтримала маму-депутатку художнім розписом по гіпсу

Водночас інші, за словами Бондаренко, почали жартома її підганяти словами "Оленочко, поквапся, ти спізнюєшся, теплохід "Михайло Свєтлов" незабаром відправиться в дорогу, ти не встигнеш".

"Просили мене вимовити фразу: "Шьйорт побьєрі!". Потім взагалі стали видумувати прізвиська - "Гіпсові ніжки Партії регіонів" і "Венера в гіпсі", - посміхається вона.

Власне, коли вже на те пішло, то Бондаренко можна приписати ще як мінімум два нікнейми: "діамантова нога" та "Бабка-Яга, Кістяна Нога".

Фото "Сегодня" та "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів